بازدید: 314 | تاریخ انتشار : 26 اسفند 1397

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،مجمع بسیج شهرستان خنداب در حمایت از فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب و فرماندهی کل قوا با صدور بیانیه ای حمایت همه جانبه خود را از گام دوم انقلاب اعلام کرد.

 متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

خداوند بزرگ را شاکریم که حیات ما را در زمانی قرار داد تا در سایه ارزشهای اسلامی و انسانی که امام (ره) آن را بنیان نمود و شهیدان با نثار خون خود موجب بالندگی آن شدند زندگی شرافتمندانه ای داشته باشیم .در زمانی که اکثر کشورهای منطقه درگیر جنگ و نزاع بوده و امنیت آنها به مخاطره افتاده است ایران اسلامی سرافراز و قدرتمند و با کمترین حاشیه ناامنی به عنوان بزرگترین قدرت منطقه چشم جهانیان را به خود معطوف داشته و آنها را مبهوت نموده است.ما این افتخار را هدیه ای الهی در پرتو رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت ایشان و از خودگذشتگی و شهادت طلبی جوانان و غیورمردانی می دانیم که در آن سوی مرزها به مقابله با دشمن زبون برخاسته اند.

هوشیاری وبصیرت مردم در راهپیمایی22 بهمن وحضور حداکثری مردم در این رفراندوم نظام  که با رهنمودهای ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام  خامنه ای  حاصل شده، سند گویای رویشهای  انقلاب اسلامی وپیوند ناگسستنی ملت ایران با نظام اسلامی است .ملت ایران هرکجا لازم باشد همانند هشت سال دفاع مقدس از بذل جان ومال هیچ گونه دریغی نمی کندودهها شهید  وجانباز تقدیم انقلاب می کند وهرجا لازم است صبر انقلابی پیشه می کنداما هروقت نیاز به حضور در صحنه باشد همانند حماسه ماندگار 9 دی وراهپیمایی 22 بهمن اقیانوس عظیمی به راه می اندازد که همه دسیسه های استکبار جهانی را نقش بر آب می سازد.

مجمع بسیج شهرستان  خنداب ضمن تبریک وتهنیت به پیشگاه مقام معظم رهبری مد ظله العالی به جهت داشتن امتی این چنین ولایتمدار وبصیر از کلیه مسئولان ارشد نظام ،استان وشهرستان انتظار دارد قدر این ملت فهیم را بدانند وبرای حفظ این عزت از هیچ اقدامی فرو گذار نکنند.که بی شک بهترین شکر گذاری این موهبت عظیم خدمت بی منت به آنان است.

در همین راستا نکاتی چند را یاد آور می شویم:

1- راهپیمایی 22 بهمن امسال بانگ هشداری است از سوی مردم ولایتمدار ایران اسلامی، به تمامی ابرقدرتها و دشمنان داخلی وخارجی این نظام که همه بدانند.ولایت مطلفه فقیه روح حاکم بر جامعه اسلامی مااست و دسیسه گران وخناسان این نظام الهی به هیچ یک از اهداف شوم خود نخواهند رسید .

 2- ایجاد ناامنی و تفرقه، تحریم اقتصادی و فتنه انگیزی، ترویج فساد و دین ستیزی، تولید مواد مخدر و تخدیر فکر جوانان، ترویج ابتذال و موسیقی و برهنگی با استفاده از فضای مجازی شبکه های اجتماعی وماهواره، و صدها ترفند و مکر شیطانی دیگر همه و همه برای یک هدف نامقدس و شوم است و آن چیزی جز از بین بردن اسلام و استقلال و ثبات و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست و برای مقاومت و ایستادگی در مقابل همه این پلیدی ها و به سر منزل مقصود رساندن کشتی انقلاب، راهی جز وحدت و پایبندی به تدابیر امام المسلمین رهبر معظم انقلاب اسلامی وهمگانی کردن فریضه الهی  امر به معروف ونهی از منکربه منظور جامعه سازی اسلامی نیست. پس همه باید به ریسمان الهی ولایت چنگ زنیم  وان شاء الله از گرداب فتنه ها به ساحل نجات راه یابیم.از مسئولین استانی وشهرستانی هم تقاضا داریم با توجه به اینکه شهرستان خنداب در زمینه فرهنگ  و امورات اجتماعی سر آمد می باشد با زهم تلاش بیشتری در زمینه افزایش فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بر پایه احکام اسلامی نمایند.

3- تلاش برای استقرار و ایجاد سبک زندگی اسلامی راهبردی ترین راهکار مقابله با سلطه ی فرهنگی و رسیدن به تمدن اسلامی و استقلال ملی است که باید مورد اهتمام آحاد ملت و روح حاکم بر تمام اقدامات و تصمیمات و برنامه های  دولت و مجلس و قوه قضائیه باشد.

4- اتکا به توانایی های داخلی و کاهش وابستگی به کشورهای سلطه جو و تلاش همه جانبه برای تحقق راهبردملی اقتصاد مقاومتی تنها رویکردی است که می تواند استقلال اقتصادی را برای کشور ما به ارمغان آورد.استقلالی که می تواند عزت و شرف ملت و دولتمردان ما را در مقابل برتری جویی و خود برتر بینی استکبار جهانی تضمین نماید لذا از مدیران و دولتمردان کشور می خواهیم که قدرت مردم را باور داشته باشند و با تمام توان خویش در راه ایجاد اقتصاد مقاومتی و رشد تولید داخلی و بومی و جلوگیری از واردات بی رویه کالاهای غیر ضرور  اهتمام ورزیده وتوجه بیشتری به بخش کشاورزی به ویژه به روستائیان عزیزداشته تا شاهدآبادانی هر چه بیشتر روستاها باشیم.ونسبت به خرید محصولات کشاورزی به صورت تضمینی همت وتلاش بیشتری را به کار گیرند.

5- همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای – حفظه ا... تعالی- در طی سالهای گذشته به دفعات بر مراحل انقلاب اشاره فرموده و از پنج مرحله انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن سازی اسلامی به عنوان گامهایی یاد کرده اند که باید طی نمود تا بتوان به آرمان نهایی حرکت انقلابی مردم شریف جمهوری اسلامی ایران، یعنی تمدن سازی نوین اسلامی دست یافت و برای طی این مسیر همواره رهنمودهای راهگشایی داشته و نقشه ی راه را ترسیم نموده اند
اکنون نیزدر چهل سالگی انقلاب، نقشه ای جامع، استراتژیک و راهبردی برای چله ی دوم انقلاب صادر فرموده اند که اولا خطاب به ملت ایران است، چراکه این مردم هستند که رکن رکین انقلاب را تشکیل داده، در متن انقلاب قرار دارند و صاحبان اصلی آن محسوب می شوند.و همانطور که این انقلاب با حرکت مردم آغاز گردید، تداوم آن نیز به دست این مردم امکانپذیر است. ثانیاً در بطن این بیانیه کلیدواژه هایی است که شاه کلید گذر از مراحل انقلاب را به خوبی به مسئولین و مردم می نمایاند. کلیدواژه هایی چون جوانان، انقلابی، جهادی، معنویت و اخلاق، استقلال و آزادی، مرزبندی با دشمن، طهارت اقتصادی، سبک زندگی و تمدن سازی نوین اسلامی. کلیدهایی که هم مقصد را نشان می دهد و هم راه رسیدن به مقصد را. جوانان به عنوان اصلی ترین سرمایه انقلاب، طلایه داران چله ی دوم انقلاب هستند و جوانانی با روحیه ی جهادی و نگاه انقلابی، مملو از اخلاق و معنویت، آزادیخواه، استقلال طلب و عزتمند که مرز بین خودی و ناخودی را به خوبی شناخته و با اخذ سبک زندگی اسلامی و تمسک به طهارت اقتصادی بتوانند دولت و جامعه ای اسلامی را رقم زده و زمینه لازم برای تمدن سازی نوین اسلامی را فراهم فرمایند.لذا از جوانان عزیز شهرستان خواستاریم تا این بیانیه راهبردی را چراغ حرکت خود قرار دهند و آتش به اختیار در راستای تحقق آن عمل نمایند.

در پایان با قلبی مالامال از عشق و اعتماد به نصرت الهی به محضر رهبر و مولای خویش و امت اسلامی عرضه می داریم که ما بسیجیان وفرزندان انقلاب اسلامی عضو مجمع بسیج به نمایندگی از همه بسیجیان شهرستان خنداب همانگونه که در دفاع نظامی از کیان جمهوری اسلامی ثابت کردیم پای در رکاب مولای خویش در خدمت گذاری  و حضور فعال در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سازندگی، امر به معروف و نهی از منکر نیز آماده جان فشانی هستیم. ما فرزندان شعب ابیطالب، خیبر و بدریم که با سرافرازی از آن گذر کردیم و طومار موریانه خورده سفیانی ها را دریدیم و ترسی از تحریم و فشار اقتصادی نداریم و اکنون به دوره مبارک فتح مکه پای نهاده ایم که:                                             

(ان تنصرا.. ینصرکم و یثبت اقدامک)

والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

مجمع بسیج شهرستان خنداب اسفند 97
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *