بازدید: 753 | تاریخ انتشار : 6 فروردین 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگویی اختصاصی با دیار آفتاب؛  با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در ایام نوروز گفت: همزمان با ایام نوروز، ۷۰۰ جهادگر استان مرکزی در قالب ۴۵گروه جهادی آتش به اختیار در نقاط محروم استان مرکزی به ولی نعمتان خود در نقاط محروم خدمت‌رسانی می‌کنند.

محترمی اظهار کرد: این گروه‌های جهادی در زمینه احداث و مرمت منازل افراد بی‌بضاعت، بهسازی و تکمیل مدارس، انتقال آب کشاورزی، مرمت مساجد ، خدمات فرهنگی، تیم‌های بهداشتی و پزشکی و ... مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: اقشار مختلف بسیج مساجد، طلاب، پزشکی، مهندسین، دانشجویی و.... از ۲۰ اسفند تا پایان نوروز تلاش می‌کنند سال جدید خود را در مسیر خدمت به مردم آغاز نمایند و باری از دوش محرومان بردارند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به نحوه سازمان‌دهی گروه‌های جهادی در استان مرکزی اظهار کرد: در استان مرکزی ۴۷۰گروه جهادی شناسنامه‌دار جغرافیا محور در قالب اقشار مختلف در شهرها و روستاهای مختلف سازمان‌دهی شده‌اند.

وی اردوهای جهادی را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست و گفت: گروه‌های جهادی سفیران کار و تلاش محسوب می‌شوند و وجود این سرمایه‌ی ارزشمند در استان به‌عنوان یک پتانسیل بی‌بدیل و الهی می‌توانند در حل بسیاری مشکلات راهگشا باشد.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *