بازدید: 246 | تاریخ انتشار : 23 فروردین 1398
 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام زمانی موسوی ، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن عرض تبریک حلول ماه عظیم شعبان گفت:ماه شعبان ماه پیامبر خدا نامگذاری شده است،ماهی سراسر رحمت و رضوان و مقدمه ای برای ماه خودسازی است.

موسوی درخصوص بارندگی های اخیر کشور گفت: بارندگی های اخیر که تقریبا از ابتدای امسال آغاز شد کشور را با رحمت خاصی از جانب پروردگار متعال همراه ساخته است، اگر خشکسالی ها کشور را در نظر بگیریم ما نسبت به مسائل خشکسالی در لبه مرز بودیم و کشاورزان بیش از همه این خشکسالی را درک می کنند اما خداوند با عنایات ویژه خود رحمت خود را بر ما نازل کرد.

امام جمعه خنداب تصریح کرد:از برکات بارندگی های اخیر وحدت و انسجامی بود که بین مردم و مسئولین ، اصلاح طلب و اصول گرا و اقشار مختلف به وجود آورد،کمکهایی بود که از سایر کشورهای اسلامی به ویژه کشور عراق به سمت کشور ما سرایز کرد و منابع آب ، تالابها ،سفره های زیرزمینی مملو از آب است .
وی افزود:در طی این دو هفته اخیر مسئولین ما عادت کردند که در پشت تریبون قرار بگیرند و لحظه به لحظه جزئیات رابه سمع و نظر مردم برسانند باید این کار را در مسائل اقتصادی ،فرهنگی ،معیشتی بین مردم و مسئولان شاهد باشیم .
امام جمعه خنداب گفت:سالهای قبل رهبر معظم انقلاب سیاستهای کلی آب،سیاستهای محیط زیست و راه و شهرسازی  را ابلاغ کردند اگر مورد دقت قرار می گرفت خیلی از این خسارتهارا امروز نداشتیم و این سیلاب باعث شد مسئولین توجه ویژه به این امر داشته باشند.
وی در ادامه خطاب به ترامپ رئیس جمهور امریکادر خصوص تروریست خواندن سپاه  گفت:خود شماها اولین تروریست در عالم هستید، اول و آخر تروریستهای عالم شمایید، هر جایی توطئه و آشوبی باشد سرنخها را دنبال کنیم به سرویسهای جاسوسی و سازمانهای اطلاعاتی امریکا برمی گردد. در حماقت هستید که در چنین شرایطی سپاه را که در حال خدمتگداری در استان های سیل زده هست  تروریست می خوانید.در حالیکه این خدمتگذاری ها را همه می بینند .این اقدام شما به خاطر احساس ضعف شما در منطقه به ویژه درسوریه است.

موسوی خاطر نشان کرد:اقدامات تروریستی سپاه همچنان ادامه‌دارد این پل سازی ها ،خدمت رسانی ها ،جانفشانی ها در داخل و خارج کشور ادامه دارد سپاهیان همانطور که راه کربلا را هموار کردند راه قدس را هم به لطف پروردگار هموار خواهند کرد.

 

 

 

 


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *