بازدید: 966 | تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، دکتر ابوالفضل فخرالاسلام ،استاد و مدرس دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم خنداب با تاکید بر اینکه آمریکا جرات حمله نظامی به ایران را ندارد گفت : در حالی که آمریکا از جنگ روانی درگیری نظامی با ایران عقب‌نشینی کرده و حتی وزیر خارجه‌اش را برای اعلام این عقب‌نشینی و میانجی‌گری به عراق فرستاده است و علاوه بر آن ترامپ از 12 شرط خودش نیز عقب‌نشینی کرده و گفته است که ایران تنها قول دهد که سلاح هسته‌ای تولید نکند، با این وجود اصلاح‌طلبان ول‌ کن ماجرا نبوده و بر طبل جنگ می‌کوبند.از روزنامه‌های زنجیره‌ای تا سایت‌ها و کانال‌های فضای مجازی گرفته تا سخنرانی‌ها ، همواره می‌خواهند حال و هوای کشور را جنگی نشان دهند.

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی گفت: اصلاح‌طلبان که با عملکرد نه‌چندان مطلوب دولت و نمایندگانشان در مجلس و شورای شهرها و روستاها به پایان خط رسیده‌اند، تلاش می‌کنند که فضای کشور را با این تبلیغات پوچ، دوقطبی جنگ و صلح کرده و بر اساس نظریه کثیف عام البلوای حجاریان مردم را به کف خیابان‌ها بیاورند.
فخرالاسلام افزود: اگرچه این تبلیغات دروغین آنها در انتخابات سال 96 تا حدودی جواب داد ولی با نتایج عملکردشان و فاش شدن یکی پس از دیگری دروغ‌ها و وعده‌های پوچ آنها و بصیرتی که مردم دارند دیگر اجازه انجام چنین حقه‌ای را به آنها نخواهد داد.
وی بیان داشت: ملت شجاع ایران به خوبی می‌دانند عقب‌نشینی از اهداف و آرمان‌های انقلاب و تن دادن به مذاکرات سازش نتیجه‌ای جز ذلت و خواری و نابودی ملت ایران نخواهد داشت و هر عاقلی می‌داند که هزینه سازش به‌مراتب بیشتر از ایستادگی در برابر استکبار است.
مدرس سیاسی استان مرکزی بیان داشت: ملت غیور ایران عزیز باید بدانند که آمریکا جرأت و توان حمله نظامی علیه ایران را ندارد و ساده‌ترین دلیل این است که اگر این کار برای آن امکان داشت حتی یک روز هم تعلل و صبر نمی‌کردند.
فخرالاسلام در پایان اضافه کرد: به ترسوها و غرب‌زده‌ها و آن‌هایی که می‌خواهند کشور و این ملت را به دامن استکبار سوق دهند توصیه می‌کنیم دست از خیانت بردارید و توبه کنید و مطمئن باشید ایران عزیز هر روز قدرتمندتر خواهد شد و اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

 

 

 

انتهای پیام/


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *