بازدید: 265 | تاریخ انتشار : 10 خرداد 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام زمانی موسوی ، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ،ضمن عرض تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) گفت: رهنمودها،بیانات نورانی امام راحل در مدیریت انقلاب و نظام در بین مردم و مسئولین بیش از گذشته باید مورد دقت و توجه قرار بگیرد.
وی به آرمان های امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت:از جمله آرمان های بسیار مقدس امام خمینی(ره) که به عنوان چراغ راه پیش روی مردم و مسئولین است  مسئله قدس ، فلسطین و مقابله با رژیم غاصب اسرائیل است.
 وی افزود:"اسرائیل غده سرطانی است که اگر مهار نشود عالمی را به تباهی و فساد خواهد کشید این غده سرطانی ویروس هایی را به همراه دارد که عالم اسلام را دچار بیماری کرده است.
موسوی اظهار کرد: امام خمینی(ره) در مقابله با رژیم اسرائیل هیچگاه دم از مذاکره و سازش نزدند و همواره مبارزه و جهاد مسحانه را تنها راه حل این مشکل و زدودن این غده سرطانی می دانستند. آنها اساسا انسان هایی هستند اگر بحث مذاکره را مطرح می کنند به دنبال نقشه ای برای ملت های مسلمان هستند.
امام جمعه خنداب سازش ناپذیری و کنار نیامدن با اسکتبار و استبداد را یکی از آرمان های امام راحل عنوان کردو افزود: آرمان سازش ناپذیری امام خمینی(ره) به عنوان یکی از آرمان های بسیار مهم و ارزشمند است که باید به عنوان آرمان الهی مد نظر همه ما قرار بگیرد.اگر عافیت طلبی در میان مردم و مسئولین نسبت به این امر وجود دارد باید کنار زده شود.
وی مقاومت و پایداری را از دیگر آرمان های امام خمینی(ه) مطرح کرد و افزود: از جمله آرمان های دیگر امام راحل مقاومت و پایداری است،اگر بحث مقابله با اسرائیل و آمریکا و زیاده خواهی های کشور های غربی به میان می آید این مقاومت باید صورت بگیرد.در اثر تحریم های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی بیش از پیش در مسیر پیشرفت و تعالی قرار بگیریم.
موسوی ضمن تسلیت شهادت امام جمعه شهرستان کازرون گفت:امام جمعه شهرستان کازرون در سحرگاه 23 رمضان توسط بازماندگان ابن ملجم ها و تفکرات پوسیده به شهادت رسید. علو درجات همه شهدا و به ویژه این شهید را از خدای متعال خواستاریم .

انتهای پیام/
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *