بازدید: 1799 | تاریخ انتشار : 18 خرداد 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ سربازان آمریکایی بیشتر از مبارزه، جان خود را در تمرینات نظامی از دست می دهند.

cnn نوشت، مرگ یک دانشجوی دانشکده افسری از آکادمی نظامی آمریکا و زخمی شدن 21 نفر دیگر مجددا توجه همگان را به آمار وحشتناک تلفات سربازان آمریکایی جلب کرد.

بیشتر اعضای سرویس آمریکا در طول تمرین های آموزشی کشته می شوند تا عملیات های جنگی.

بنا به گزارش کنگره، بین سال های 2006 تا 2018، 31.9 درصد مرگ و میر نظامی ها به خاطر حوادث بوده است. در همان زمان، 16.3 درصد از نظامیان در جنگ جان باخته اند.

اکثریت قریب به اتفاق این تصادف ها در شرایطی کاملا بی ربط به نبرد و جنگ، رخ می دهد.

این گزارش گفت: "از سال 2006 تاکنون در مجموع 16652 پرسنل تمام وقت نظامی و سربازان ذخیره زمانی که در حال خدمت به نیروهای مسلح آمریکایی بودند، کشته شده اند. 73 درصد از تلفات در شرایطی بی ربط به جنگ رخ می دهد."

از سال 2015 تاکنون، مرگ و میرهای غیر جنگی فراتر از شمار اعضای نظامی کشته شده در عملیات های جنگی است.

بر اساس گزارش کمیته نیروهای مسلح کشور، تقریبا 4 برابر از تعداد نیروهای نظامی به دلیل پرداخت هزینه های اضافی برای دفاع در حادثه های تمرینی سال 2017 کشته شدند.

در واقع در سال 2017، 21 فرد نظامی در مبارزه کشته شدند و این در حالی است که 80 نفر به دلیل حوادث آموزشی غیر جنگی جان خود را از دست دادند. این وضع در سال 2018 نیز وجود داشت.

"مک تورنبِری" رئیس کمیته نیروهای مسلح آمریکا گفت: "آمادگی ارتش در نقطه بحرانی است. این بحران به نیروی هوایی محدود نمی شود. تابستان گذشته، نیروی دریایی 17 ملوان خود را در برخود با کشتی یو.اس.اس مک کین (USS McCain) و یو.اس.اس فیتزجرالد (USS Fitzgerald) از دست داد. بعدها بازرسان نیروی دریایی علت این دو حادثه را با مشکلات آماده سازی نیروی دریایی مرتبط دانستند."

علت حادثه اخیر در ماه مارس که طی آن 2 خلبان نیروی دریایی در سقوط هلیکوپتر در نزدیکی یوما، آریزونا، جان باختند نیز آموزش نظامی اعلام شد.

معصومه میرحسینی

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *