بازدید: 848 | تاریخ انتشار : 13 تیر 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از خبرنگار حوزه قرآن و عترت  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، الطاف خداوند متعال آنقدر زیاد و بستر آن گسترده است که نعمات و برگزیدگانی را برای آسایش و آرامش بندگانش به ارمغان آورده است؛ در تمام سختی و مشکلات پیش روی زندگی و در لحظه‌ای که تمام روزنه‌های امید بر روی بندگان پروردگار عالمیان بسته شده است. خالق هستی برگزیدگانش را به یاری آن‌ها می‌فرستد و گره از کار‌ها می‌گشاید و خواسته‌های آن‌ها را بر آورده می‌کند؛ حضرت معصومه (س) دختر امام موسی کاظم (ع) و خواهر گرامی امام رضا (ع) یکی از برگزیدگانی است که با معجزات خود، بندگان خدواند متعال به خصوص مسلمانان و شیعیان را یاری می‌کند که در اینجا به ماجرایی جالب از معجزات حضرت معصومه (س) می‌پردازیم.

حکایت امداد غیبی حضرت معصومه (س) به درماندگان کولاک چه بود؟

حکایت امداد غیبی حضرت معصومه (س) به گمشدگان در کولاک

خادم و کلید دار حرم و مکبر مرحوم آقای روحانی (که از علمای قم و امام جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) بود) می‌گوید: شبی از شب‌های سرد زمستان در خواب حضرت معصومه (س) را دیدم که فرمود: بلند شو و بر سر مناره‌ها چراغ روشن کن.

من از خواب بیدار شدم، ولی توجهی نکردم، مرتبه دوم همان خواب تکرار شد و من بی توجهی کردم در مرتبه سوم حضرت فرمود: مگر نمی‌گویم بلند شو و بر سر مناره چراغ روشن کن!

حکایت امداد غیبی حضرت معصومه (س) به درماندگان کولاک چه بود؟

من هم از خواب بلند شده بدون آنکه علت آن را بدانم در نیمه شب بالای مناره رفته و چراغ را روشن کردم و بر گشتم  خوابیدم. صبح بلند شدم و در‌های حرم را باز کردم. بعد از طلوع آفتاب از حرم بیرون آمدم با دوستانم صحبت می‌کردیم که متوجه صحبت چند نفر زائر شدم.

حکایت امداد غیبی حضرت معصومه (س) به درماندگان کولاک چه بود؟ /// گزارش سوم دهه کرامت

آن‌ها به یکدیگر گفتند: معجزه و کرامت این خانم را دیدید! اگر دیشب در این هوای سرد و با این برف زیاد، چراغ مناره حرم این خانم روشن نمی‌شد ما هرگز راه را نمی‌یافتیم و در بیابان هلاک می‌شدیم.

حکایت امداد غیبی حضرت معصومه (س) به درماندگان کولاک چه بود؟ /// گزارش سوم دهه کرامت

خادم گفت: من  متوجه کرامت و معجزه حضرت و نهایت محبت و لطف او به زائرانش شدم.
انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *