بازدید: 505 | تاریخ انتشار : 18 تیر 1398


 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، دکتر عباس مسجدی آرانی ، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در جلسه شورای ادارای شهرستان خنداب ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و دهه کرامت گفت:امیداواریم خداوند متعال به همه ما توفیق دهد که از پیروان ائمه معصومین (ع) باشیم.همه باید در زندگی هدف داشته باشیم و هدف ما باید توحید و خدای متعال باشد.و سعی کنیم در مسیر خدمت به مردم از این مسیر فاصله نگیریم.

وی گفت: انقلاب اسلامی با هدف حفظ ارزشها، ترویج عدالت و ،برادری و برابری و کرامت انسانها با رهبری امام خمینی(ره) پیروز شد و علی رغم بدخواهی دشمنان ملت ایران وارد چهل سالگی دوم شد همه وظیفه داریم در این راستا حرکت کنیم و مسیر انقلاب را پیش ببریم.

وی به بدخواهی دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دسیسه هایی در داخل و خارج کشور برای از بین بردن انقلاب اسلامی  انجام می شود و هدف دشمنان القا یاس و نامیدی است برخی مسئولین ناپخته نیز آن ها را همراهی می کننداما ما ناامید نیستیم چون  نگاه ما در کار اداره کشور نگاه دینی است و در نگاه دینی بن بست و یاس و نامیدی وجود ندارد. ما شرایط جنگ را درک کرده ایم و توانستیم جنگ را اداره کنیم  و یک وجب هم از خاک کشور را به دشمن ندادیم و امروزه نیز با کار جهادی به دشمنان اجازه دخالت نمی دهیم.

رئیس سازمان پزشکی قانونی در ادامه گفت: از مهمترین ویژگی های شهرستان خنداب همدلی بین مردم و مسئولین است ، ما باید در عمل ثابت کنیم که مردم ولی نعمتان ما هستند نباید مردم در بازگویی مشکلات خود به مسئولین در مضیقه باشند  و راه ارتباط بین مردم و مسئولین باید هموار باشد و خدماتی با کیفیت ،باعزت و با تکریم به مردم ارائه شود. 

حاجی علی بیگی،فرماندار شهرستان خنداب از ظرفیت ها و مشکلات موجود در شهرستان مسائلی مطرح نموده و خواستار پیگیری مشکلات شهرستان بودند

حجت الاسلام موسوی زمانی ، امام جمعه شهرستان خنداب نیز در خصوص در خصوص گسترش عدالت در جامعه سخنانی را مطرح نمودند.

 

 

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *