بازدید: 509 | تاریخ انتشار : 5 مهر 1398

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام زمانی موسوی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان خنداب با اشاره به هفته دفاع مقدس و بیانات امام خمینی(ره) درخصوص پیروزی جمهوری اسلامی ایران در این جنگ تحمیلی هشت ساله گفت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت غرب و شرق را شکست.
وی با یادآوری اینکه هشت سال جنگ تحمیلی جنگ نابرابر جبهه حق در مقابل نظام سلطه بود، گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از ۸۰ کشور در مقابل نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کردند؛ دفاع مقدس دفاع در برابر ظلم و استکبار بود.
امام جمعه خنداب با تاکید بر لزوم حفظ روحیه مقاومت گفت: هر زمان که در مقابل هیمنه پوشالی ایستاده‌ایم به نتیجه رسیدیم و پیروز شدیم ولی هر کجا که از فرهنگ مقاومت کوتاه آمدیم متاسفانه دشمن در ما نفوذ کرده و به سمت اهداف خود پیش رفته است؛ باید فرهنگ مقاومت را به عنوان الگویی مجرب و ظفرآفرین در میان ملت‌های اسلامی اشاعه دهیم.
حجت الاسلام زمانی موسوی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل و حواشی سفر ایشان گفت: سخنرانی عزتمندانه ریاست جمهور همه نشأت گرفته از راهبردهای رهبری انقلاب بوده و مواضع انقلابی را مطرح کردند اما حاشیه هایی در نشست سازمان ملل وجود داشت و آن اینکه آیا دیدار با سه کشور اروپایی صحیح بود یا خیر؟
وی با تاکید بر اینکه سه کشور اروپایی فرانسه، انگلیس و آلمان بدعهد و خیانتکار هستند، گفت: این کشورهای اروپایی با ادعای دروغین خود حمله به پالایشگاه سعودی را به ایران نسبت داده اند.
حجت الاسلام زمانی موسوی با اشاره به درخواست و اصرار این کشورها برای مذاکره ایران با آمریکا گفت: ما باید بحث مذاکره را کنار بگذاریم، مذاکره سم مهلک اقتصاد و کشور بوده که ما را از اقتصاد مقاومتی دور می کند
وی در ادامه سخنان خود ضمن قدردانی از فعالیت گروه‌های جهادی، سپاه، بسیج، ادارات و اقشار مختلف مردمی که در حال ساخت مسکن محرومان در این شهرستان هستند،  افزود: مسئولان باید حرکت گروه های جهادی را حمایت کرده و آن را الگوی خود قرار دهند.
امام جمعه خنداب در ادامه با تاکید بر لزوم تامین منابع لازم برای گروه های جهادی از بازار و مراکز خرید شهرستان گفت: ضمن این کار جهادی باید مواد و مصالح مورد نیاز از بازار خنداب تامین شود، در این زمینه لازم است اتاق اصناف نظارت ویژه داشته باشد تا خرید از شهرهای دیگر صورت نگیرد و طوری باشد که بازار شهرستان رونق بگیرد.
امام جمعه خنداب در ادامه از شهروندان خواست تا باتوجه به فصل برداشت محصول به پرداخت زکات نیز توجه ویژه داشته باشند.
وی به روز آتش نشان هم اشاره کرد و گفت: برای خدمت رسانی هرچه بهتر این نیروهای خدوم بایستی نسبت به عقب نشینی واحدهای مسکونی اقدام صورت بگیرد تا در مواقع نیاز و حادثه آتش نشانان در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور پیدا کنند و کار امدادی را انجام دهن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *