بازدید: 727 | تاریخ انتشار : 12 مهر 1398

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام زمانی موسوی،امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری سپاه پاسداران را یکی از پرافتخارترین مجموعه های کشور قلمداد کردند و فرمودند :"من صد در صد از سپاه راضی هستم" . "سپاه نقش بسیار مهمی در مواجهه با جبهه کفر و ظلم دارد" .
 وی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری از سپاه پاسداران خواستند تا عمق راهبردی مقاومت را در خارج از مرزها حفظ بکنند و سعی در گسترش آن داشته باشند.در ابتدای پیروزی انقلاب دهها کشور دست به دست هم دادند تا نهاد انقلاب را از بین ببرند اما به خواست خداوند متعال انقلاب اسلامی با محوریت ولایت فقیه ، سپاه پاسداران ،روحانیت و مردم  به این سطح از بالندگی رسیده است .
وی تصریح کرد: امروزه در ارتباط با جنگ یمن و مقاومتی که در منطقه است پیروزی ها قابل لمس است  درعملیات اخیر انقلابیون یمن تحت عنوان" نصرمن الله" که یکی از گسترده ترین و موفقیت آمیزتزین عملیات زمینی نیروهای انقلابی یمن بود شوک بسیار عظیمی از سمت ناحیه مقاوت به دشمنان وارد شد.این پیرزی ها موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرده است بیش از گذشته ناتوانی غرب به اثبات رسید  که از هم پیمانان خود در منطقه هم نمی توانند دفاع بکنند.
امام جمعه خنداب با بیان اینکه اقدامات قوه قضائیه در برخورد با مفاسد امید را در دل مردم زنده کرده است، گفت:در ماههای اخیر از زمانی که ریاست  قوه قضائیه منصوب شدند اقدامات بسیار خوبی علیه مفاسد صورت گرفته است این اقدامات امید را دل مردم زنده کرد و مورد استقبال بسیاری از مسئولین قرار گرفت.آیت الله رئیسی لیست اموال خود را به مقام معظم رهبری اعلام کردند انتظار داریم  مسئولین دوقوه مجریه و مقننه نیز اموال خود را به مقام معظم رهبری اعلام کنند و در برخورد با فساد بی پروا و قاطعانه عمل کنند.
امام جمعه خنداب از مجموعه نیروی انتظامی تشکر کرد و گفت: یاد و خاطره سیزده هزار شهید نیروی انتظامی و 22 هزار جانباز این مجموعه را گرامی می داریم و علو درجات شهدا و سلامتی مجموعه نیروی انتظامی را از خداوند متعال خواستاریم

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *