بازدید: 1124 | تاریخ انتشار : 23 آبان 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص مواضع اخیر حسن روحانی گفت: بنظر می رسد مواضعی که آقای روحانی طی چند روز گذشته داشتند، بیشتر کارکرد تبلیغاتی و انتخاباتی داشت تا اینکه به عنوان رئیس جمهور کشور بخواهند یک تحلیل و گزارش دقیقی از شرایط کشور و راهکارهای حل مشکلات بدهند.

کریمی افزود: ظاهرا ایشان با توجه به در پیش بودن انتخابات علاقه مند هستند که بیشتر صحبت های انتخاباتی داشته باشند تا صحبت های علمی و تخصصی ای که بتواند تحلیل دقیقی از شرایط کشور با یک رویکرد کارشناسی و تخصصی بدهد.

وی عنوان کرد: باید این مواردی را هم که در رابطه با بودجه یا بحث کمک به ۱۸ میلیون خانوار مطرح می کنند را با مبانی کارشناسی و تخصصی به مجلس ارائه دهند تا ما نیز بتوانیم در مورد این موارد اظهار نظر دقیق کارشناسی داشته باشیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به سوالی در رابطه با جزییات طرح پرداخت کمک هزینه معیشتی به ۱۸ میلیون خانوار نیز اظهار کرد: تا کنون هیچ گزارش و یا طرحی در خصوص ایده ای که از سوی آقای رئیس جمهور مطرح شد به مجلس ارائه نشده است و ما نمی دانیم که منظور کمک به ۱۸ میلیون خانوار چیست و چگونه انجام خواهد شد و منابع آن چگونه پیش بینی می شود.

وی بیان کرد: دولت از طرفی اعلام می کند که ما برای پرداخت حقوق های پرسنل دولتی هم مشکل داریم و از طرفی وعده های این چنینی می دهد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای با تاکید بر اینکه در این خصوص هنوز برای مجلس سوال وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید قاعدتا گزارش دقیق و کامل این موضوع از طرف دولت به مجلس ارائه شود تا ببینیم کم و کیف این پیشنهاد چگونه است و منابع مورد نیازش هم از چه طریقی تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *