بازدید: 225 | تاریخ انتشار : 1 آذر 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن  تبریک هفته بسیج گفت: امروز بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب ، برکات بی نظیر بسیج را درمسائل امنیتی ، عمرانی ، سازندگی، فرهنگی و در تمام بخشهایی که کشتی انقلاب به آن نیاز دارد  به وضوح مشاهده می کنیم  و حضور بسیج در این زمینه ها مشهود است.
وی  ولایت مداری ، ایمان  ، حضور به موقع و به هنگام را از شاخصه های اصلی بسیج عنوان کرد و افزود: وظیفه بسیجیان حرکت در مسیر گام دوم انقلاب و تشکیل دولت جوان انقلابی است بسیج ما باید به سمت هدف گذاری و ارزش گذاری که مقام معظم رهبری تعیین کردند حرکت کنند.

امام جمعه خنداب به اقدامات آشوبگران در کشور اشاره کرد و افزود: هدف آشوبگران از بین بردن امنیت کشور بود ولی با بصیرت مردم که صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند باز هم دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرد. 

موسوی به دلیل حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا اشاره کرد و گفت: مقام معظم  رهبری به اصل مردم سالاری عنایت ویژه دارند و به تصمیم سران قوا که دونفر از ان ها با انتخاب مردم است احترام می گذارند .در این قضایا این احترام گذاشتن به تصمیم سران قوا، حمایت مطلق نبود وقید و شروطی را بیان کردند.
 وی در ادامه گفت: اگر چه اجرای این سیاست به این منوال غلط بود ولی امیدواریم همانگونه که مقام معظم رهبری از دولت خواستند شاهد فار و گرانی بیشتر بر اقشار ضعیف نباشیم.

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *