بازدید: 602 | تاریخ انتشار : 11 بهمن 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک فرا رسیدن ایام پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی گفت: نام انقلاب اسلامی با نام حضرت امام خمینی (ره) گره خورده است.
وی در ادامه گفت: امام راحل دو کار بسیار مهم ابراهیمی و موسوی را انجام دادند; کار ابراهیمی حضرت امام راحل, بت شکنی و مقابله با طاغوت بود. همزمان با این حرکت مبارزه با آمریکا و اسرائیل و سیاستهای آنان و کار موسوی ایشان این بود که در میان انبوهی از مشکلات قافله انقلاب را حرکت دادند.
موسوی ادامه داد: سیاست امام خمینی (ره) شبیه سیاست امام علی(ع) بود. امام علی (ع) ایامی که به خلافت رسیدند و این وظیفه بر عهده آنها قرار گرفت شمشیر را به سمت معاویه نشانه گرفتند, امام هم در همان ابتدای کار صحبت از غده سرطانی اسرائیل به میان آوردند و به زیبایی ادامه دادند.
خطیب جمعه خنداب تصریح کرد: آرمان بزرگ حضرت امام خمینی (ره) مبارزه با طاغوت بیرونی بود. طاغوتی که گاهی اوقات در درون حاکم می شود نتیجه نفوذ است.
وی در ادامه به طرح معامله قرن اشاره کرد و گفت: معامله قرن نتیجه سالها مذاکره و کوتاه آمدن در برابر دشمن است ولی به لطف خدا و مقاومت مسلمانان این طرح عملی نخواهد شد و دشمنان نخواهند توانست نقشه شوم خود را پیاده کنند .
موسوی در ادامه به سخن اخیر وزیر امور خارجه کشورمان درخصوص مذاکره مجدد با آمریکا اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری چند سال قبل فرمودند: "آنهایی که دم از مذاکره می زنند یا الفبای سیاست را نمی دانند یا بی غیرتند"; مسئولان باید بدانند که مطالبه ملت بعد از شهادت سردار والامقام جبهه مقاومت انتقام سخت است نه مذاکره; شما به جای اینکه دنبال انتقام باشید حرف از مذاکره می زنید!
خطیب جمعه خنداب افزود: امام راحل راه و خط را تا قیامت برای ما ترسیم کردند آرمان امام راحل مبارزه با امریکا و اسرائیل بود و زیبنده مسئولین جمهوری اسلامی نیست که پیشنهاد مذاکره با شیطان بزرگ را مطرح کنید; شما فرزند ملت هستید باید آنگونه که ملت می خواهند صحبت کنید هنوز چهلم سردار والامقام نرسیده عزت و حیثیت ملت را از بین می برید .
وی تاکید کرد: جنتلمن های تروریست که رهبری بیان کردند تنها خارج از کشور نیست بلکه در داخل کشور هم جنتلمن داریم; این خطاها فردی یا سیستمی نیست بلکه خطالی تفکر لیبرال است.
موسوی ادامه داد: ما باید مواظب باشیم رای را در سبد چه گروه و قبیله ای قرار میدهیم اصل و ملاک ما انقلاب و ولایت است; بدانیم به افکار و طیفی که علیه ولایت و رهبری و شهدا هستند, رای ندهید به کسی که تفکر مقابل شهدا را دارد رای ندهیم.
موسوی در ادامه گفت: در جشن انقلاب که روز 6 بهمن در ایام فاطمیه در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) با نام انقلاب به ساحت حضرت زهرا(س) مادر سادات بی احترامی کردند. متاسفیم برای مسئولانی که در جلسه بودند و ماندند.  انقلاب ما انقلاب ارزش هاست. توقع داریم دیگر چنین قضایایی در شهرستان تکرار نشود.
وی خاطرنشان کرد: عدم انعکاس صحیح خبری در مراسم شهرستان نیز از گلایه های مردم شهرستان است و امیدواریم این مسئله نیز حل شود.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *