بازدید: 113 | تاریخ انتشار : 18 بهمن 1398
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: انقلاب اسلامی ریشه در فرهنگ ناب اسلام و عزت حسینی دارد این انقلاب به واسطه ابراز ارادت ها به ساحت مقدس اهل بیت ،عزاداری ها و راهپیمایی های بزرگ در طول تاریخ انقلاب به پیروزی رسید. که نام آن خواب راحت را از چشمان دشمنان ربوده است..
انقلاب اسلامی با دو چالش مواجه است که مربوط به ماهیت و اهداف انقلاب نیست بلکه  مربوط به دشمنان  و مشرکان و منافقان است. منظوراز مشرکان ،دشمنانی که خارج از مملکت هستند و تیغ دشمنی آن ها برای همه روشن است.رویکرد قرآن در برخورد با این دشمنان ،برخوردی شجاعانه و بدون لبخند و تبسم است.
چالش دوم منافقان ، نفوذی ها و لیبرال ها هستند که در فضاهای حقیقی و مجازی در قامت های مختلف اماره گری می کنند  که روزی مانند کرمی در مغز و فکر برخی از جوانان  قبل از انقلاب نفوذ کردند و در حال حاضر با موقعیتی که پیدا کردند تبدیل به مار سمی شده اند.
امام جمعه خنداب ازاله 45 هزار نیروی نظامی و مستشاری آمریکایی از کشور را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کردو افزود:  اتفاقی که امروز در کشور عراق می افتد در چهل سال پیش انقلاب ما کاری کرد که 45 هزار نیروهای آمریکایی را از کشور خارج کردیم. باید  تلاش کنیم حضور آمریکایی ها را درعرصه های سیاسی، اقتصادی ،فرهنگی  هم خارج کنیم.
موسوی گفت: کسانی که از طریق انتخابات و توسط مردم در راس کار قرار می گیرند ودر نهایت  انتخابات را زیر سوال می برند ، افرادی هستند که دستشان خالی است و کارنامه ای برای ارائه به مردم ندارند.
خطیب جمعه خنداب  لزوم اسکان مدیران و مسئولان ادارات در شهرستان وجذب نیروهای بومی در ادارات را از مطالبات مردم عنوان کرد.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *