بازدید: 348 | تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1399
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، بسیج و سپاه پاسداران به‌ عنوان نهادی مردمی که خود را سپر بلای مردم می‌داند همواره در کنار مردم این مرز و بوم بوده و این همراهی به‌ ویژه در هنگام مصائب و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و ... برجسته و مشهودتر است.
و در این دوران این نهاد تاثیرگذار در شهر خنداب  خوش درخشیده است.
در شرايطي كنوني و بحران ويروس منحوس كرونا كه جهان را درگیر کرده است ملت شریف ایران و ازجمله پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون سالهای دفاع مقدس پای کار آمدند و اجازه ندادند شرایط یأس و ناامیدی در کنار تحریم های ناجوانمردانه خارجی و داخلی بر کشور حاکم شوند; سپاه پاسداران از جمله پاسداران شهرستان خنداب در این آزمون نیز خوش درخشیدند.
سرهنگ علیرضا مهدی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب  در گفت و گو با خبرنگار نسیم خنداب، ضمن  تبریک ایام ماه مبارک رمضان, به تشریح برخی اقدامات بسیج و سپاه این شهرستان پرداخت و گفت: کنترل عبور و مرور با ایجاد پست های ایست و بازرسی به منظور مقابله با شیوع کرونا در مبادی  شهر از سمت اراک و ملایر و کمیجان  با بکارگیری نیروهای بسیجی جهت همکاری با نیروهای خدوم انتظامی، شبکه بهداشت و هلال احمر از اقدامات انجام شده است.
وی  ضدعفونی و گندزدایی معابر، اماکن و روستاهای شهرستان را بخشی از اقدامات پیشگیرانه اجرایی توسط ناحیه مقاومت بسیج شهر خنداب عنوان کرد و افزود: راه اندازی ۵ کارگاه تولید ماسک, یک کارگاه تولید گان و یک کارگاه تولید دستکش توسط گروه های جهادی شهرستان بخشی دیگر از اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.
فرمانده سپاه خنداب ادامه داد: توزیع ۳۵ هزار عدد ماسک طبی و ۶ هزار جفت دستکش یکبار مصرف  بین افرادی که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکلات حاد اقتصادی شدند, توزیع شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهر خنداب ضمن قدردانی از مردم ولایتمدار این شهرستان در همراهی و انجام اقدامات پیشگیرانه تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد: همانطور که شهروندان خندابی تاکنون خدمت گزاران خود را یاری کرده اند تا پایان و نابودی این ویروس نیز همچنان همراه باشند.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *