بازدید: 233 | تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1399
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید سلامت "علی شیخ مرادی" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهدای حوزه سلامت گفت: شهدای سلامت در این برهه از زمان همانند شهدای دوران دفاع مقدس برای نجات جان همنوعان و هم‌وطنان خود بزرگترین ایثارها و فداکاری ها را کردند.
وی افزود: پزشکان بسیاری در دوران دفاع مقدس هم در خط مقدم و هم در پشت جبهه‌ها برای نجات جان مجروحان شبانه‌روز تلاش می‌کردند و تا پای جان در سخت‌ترین شرایط برای نجات جان دیگری می‌کوشیدند.
سردار کریمی خاطرنشان کرد: مدافعان سلامت جانشان را سپر مردم ایران کردند؛ این‌ها همه برادران و خواهران ما بودند و هستند؛ امیدواریم زیر پرچم ولایت و وحدت این مادران شهدا بتوانیم سهمی در این همدلی مردمی داشته باشیم.
وی در ادامه گفت:سپاه پاسداران برای خانواده های شهدای سلامت دو برنامه مد نظر دارند اول اینکه از خانواده های شهدای سلامت سرکشی کرده و از اینکه به لحاظ رعایت مسائل بهداشتی مراسمی نگرفتند قدردانی شود و این سرکشی ها بخشی از آلام آنها را کم خواهد کرد.

شهید سلامت علی شیخ مرادی از بازنشستگان کادر پزشکی شهرستان محلات بود که با شیوع ویروس کرونا در کشور برای ادامه خدمت به همنوعان و بیماران راهی استان گلستان شد و به این ویروس منحوس آلوده شد و جان خود را در این مسیر خدمت به بیماران از دست داد.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 


 

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *