بازدید: 265 | تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1399
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، محمدرضا نصیری نیک، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب؛ با اشاره به مجموعه اقدامات این نهاد حمایتی در خدمت به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا گفت: باتوجه به حجم تأثیرگذاری ویروس کرونا در تمامی زیر شاخه‌های اجتماعی برنامه ریزی برای حمایت از اقشار کمتر برخوردار و آسیب پذیر اجتماعی یکی از اولویت‌های کمیته امداد در امدادرسانی به افراد جامعه پس از شیوع ویروس کرونا است.
وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بایستی از نیازمندان اجتماعی بیش از پیش حمایت شود، لذا در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری و با مشارکت خیرین و بسیج رزمایش بزرگ جهانی خدمت و کمک به هم‌نوع با عنوان رزمایش "کمک مومنانه" و در قالب توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین جامعه هدف شکل گرفت.
وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در ماه مبارک رمضان از سوی این نهاد حمایتی گفت: اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در خنداب اجرای طرح مفتاح الجنه (بازدید از تعداد ۱۰۰خانواده نیازمند در معیت مسئولین ادارات شهرستانی و مساعدت رفع مشکل خانواده ها از طریق امکانات و مساعدت ادارات بوده است.
نصیری نیک ادامه داد: حامی یابی برای یکصد کودک یتیم و محسنین؛ اهدا یک بسته موادغذایی به هر یک از خانواده های تحت پوشش از طریق مساعدت خیرین، راه اندازی آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی (همسفره) در شهرستان به منظور طبخ غذای گرم و توزیع بین نیازمندان بخش دیگری از اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب با دعوت از شهروندان برای مشارکت هرچه بیشتر در رزمایش مومنانه خاطرنشان کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با پیوستن به رزمایش ملی کمک‌های خود را به شماره حساب 0110769749001 یا از طریق کد دستوری *۸۸۷۷*08611# پرداخت و در کمک به نیازمندان سهیم باشند.
نصیری نیک با بیان اینکه پیش بینی و برنامه ریزی برای تهیه و توزیع ۳۳۶۱ بسته معیشتی در این رزمایش شده است، تاکنون 80 درصد پیش بینی از طریق کمک خیرین و تعامل با موسسات خیریه و مساجد و مراکز نیکوکاری و بسیج سازندگی محقق شده و امیدواریم تا پایان ماه میهمانی خدا به طور صد در صدی تحقق یابد.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *