بازدید: 302 | تاریخ انتشار : 7 مرداد 1399
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،ابوالفضل یوسفی سرمربی تیم ملی هاکی مردان در گفتگو با نسیم خنداب؛ درباره‌ی تأثیر و اهمیت شرکت در پویش «به‌وقت روشنایی» گفت: در این ایام کرونایی که مردم با مشکلات عدیده ای روبرو هستند هر کسی به سهم خود می تواند برای کاهش مشکلات کمک کند.

یوسفی اظهار کرد: برگزاری کمپین به‌وقت روشنایی و سایر کمپین‌ها اگر به‌صورت مستمر در فضاهای مجازی و صداوسیما انعکاس داشته باشد آگاهی مردم بالاتر رفته و قطعاً  نتیجه مثبتی به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن توصیه به شهروند در خصوص صرفه‌جویی در مصرف برق گفت: در طول روز از روشن کردن لامپ خودداری شود و حتی‌الامکان از روشنایی روز بهره ببریم، تا ساعت ۹ صبح که هوا خنک‌تر است از روشن کردن کولر خودداری کنیم، در منزل اتاق‌هایی که کاری نداریم لامپ و کولر را خاموش‌کنیم، در ساعات پرمصرف از وسایل برقی ازجمله ماشین لباسشویی و جاروبرقی و.. خودداری کنیم، به‌جای استفاده از سالن‌های ورزشی حتی‌الامکان از فضاهای باز استفاده شود.

سرمربی تیم ملی هاکی مردان خاطرنشان کرد: خاموش کردن کولر برای مدتی کوتاه در ساعات اوج مصرف برق کمک بزرگی برای جلوگیری از خاموشی احتمالی است که امیدواریم هموطنان گرامی این مسائل را مد نظر خود داشته باشند و با رعایت و صرفه‌جویی در مصرف برق مانع از خاموشی شوند.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *