بازدید: 214 | تاریخ انتشار : 29 شهریور 1399
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج خنداب ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید: ما انبیاء و اهل‌بیت و اهل ایمان را در دنیا و در روز قیامت کمک خواهیم داد که نمونه آن ۸ سال دفاع مقدس بود .

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس دشمنان تا بن دندان مسلح بودند و به خیال خود می‌خواستند طی دو هفته تهران را فتح کنند، که با رشادت‌های رزمندگان تبدیل به هشت سال دفاع مقدس شد و در نهایت با یاری خداوند وهمت  نسل جوان به پیروزی رسید.

عبدی با اشاره به اینکه دفاع همچنان باقی است بیان کرد: در دوران دفاع مقدس دشمن تمام‌عیار وارد جنگ با ایران شد ولی امروز در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی ، اجتماعی و.. دشمن با ما در حال جنگ است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: در هشت سال دفاع مقدس بر دشمن غلبه پیدا کردیم در گام دوم انقلاب هجوم ما به دشمن آغازشده است.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا رو به افول است گفت: ملت ایران باقدرت و اقتدار تمام در برابر دشمن ایستاده است و با توسل به اهل‌بیت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت و آگاهی این انقلاب به سمت اهداف خودش پیش می‌رود.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *