بازدید: 218 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1400
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،به نقل از دیار آفتاب؛ احسان ربیعی مسئول سازمان بسیج رسانه استان مرکزی با اعلام برگزاری دومین جشنواره استانی رسانه ای «ابوذر» در استان مرکزی و در جمع خبرنگاران گفت: دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان مرکزی با محورهای امنیت پایدار، امیدآفرینی ، نشاط اجتماعی، سبک زندگی، روحیه جهادی و انقلابی، الگوسازی و مطالبه کارآمدی، آسیب های اجتماعی، مدیریت بر فضای مجازی،اتکا بر توانمندی های داخلی، مانع زدایی از تولید و دشمن شناسی برگزار می شود.

وی افزود:  موضوعاتی همچون طلاق، اعتیاد، قاچاق، گران فروشی، محرومیت و بیکاری از زیرمجموعه‌های محور آسیب‌های اجتماعی است که اصحاب رسانه می توانند علاوه بر اینکه با فعالیت های محتوایی خود در راستای از رفع آسیب های اجتماعی تلاش کنند همچنین آثار فاخر خود را به جشنواره ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان مرکزی اظهار کرد: شبیه سازی نبرد با بیماری کرونا با فرهنگ دفاع مقدس و مجاهدت های انجام شده در طول بیماری کرونا، ازدواج، خانواده، فرزندآوری، عفاف و حجاب، نهضت کمک مومنانه و انفاق، اصلاح الگوی مصرف، نماز و فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر  از زیرمجموعه های محور سبک زندگی است و با توجه به گستردگی این موضوع انتظار می رود آثار قابل توجهی در این راستا تولید و ارسال شود.

وی بیان کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر یکی از بزرگترین رویدادهای رسانه ای در استان است که در ۱۱ قالب «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش»، «تیتر»، «یادداشت»، «کاریکاتور»، «مستند کوتاه»، «کلیپ»، «موشن گرافیک»، «اینفوگرافیک» و «عکس» برگزار خواهد شد.

ربیعی تأکید کرد: یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری راه اندازی نهضت تولید محتوا در فضای مجازی است و خوشبختانه در این خصوص پیشرفت ها و اقدامات قابل توجهی در سطح کشور و استان مرکزی انجام شده و امیدواریم دومین جشنواره ابوذر استان مرکزی بتواند علاوه بر شناسایی آثار محتوایی فاخر استعدادها و ظرفیت ها را نیز بهتر شناسایی کند.

وی ادامه داد: با توجه به گرامیداشت چهل و یکمین هفته دفاع مقدس توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی یکی از رویکردهای مهم دومین جشنواره ابوذر در استان مرکزی است که امیدواریم رسانه های استان مرکزی که تلاش های زیادی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام می دهند آثار قابل توجهی در این راستا به جشنواره ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان مرکزی اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ابوذر استان مرکزی ۳۰ آبان ماه سال ۱۴۰۰ است و آثاری قابلیت شرکت در جشنواره را خواهند داشت که از ابتدای دی ۱۳۹۹ لغایت ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در رسانه ها منتشر شده باشند، ارسال کند.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص نحوه ارسال آثار به جشنواره استانی اصحاب محترم رسانه کلیه آثار خود را می توانند در پیام رسان تلگرام به آیدی  @Resanehmarkazi و یا به نشانی ایمیل Resanehmarkazi@gmail.com  ارسال کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *