بازدید: 1871 | تاریخ انتشار : 28 شهریور 1392
 هفته دفاع مقدس مبارک بادنسیم خنداب
به گزارش خبرگزاری نسیم خنداب:علی ادهم جعفری؛ هفته دفاع مقدس فرصت بسیار مناسبی برای نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که باید از این فرصت نهایت بهره را برد.

وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگانی است که برای دفاع از آرمان‌های مقدس اسلام و انقلاب جان خود را در برابر دشمنان سپر کرده و هستی خود را فدا کردند.
وی تصریح کرد: امروز همه ما مدیون قطره قطره خون شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم و وظیفه داریم در همه زمان‌ها یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم.

فرمانده سپاه شهرستان خنداب بیان کرد: امروز ایران اسلامی هر چه دارد از برکت خون جوانان و آزادمردانی است که با خون سرخ خود درخت انقلاب را آبیاری کردند.
وی انتقال میراث گرا‌نبهای دفاع مقدس به نسل آینده و دشمن‌ستیزی و ولایت‌پذیری را از آثار ارزشمند برگزاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس عنوان کرد

  جعفری ارزش‌های دفاع مقدس و تشریح دلایل آغاز و ادامه جنگ تحمیلی علیه ایران را از برکات برگزاری هفته دفاع مقدس برشمرد و خاطرنشان ساخت: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های ویژه‌ای توسط سپاه خنداب به اجرا در خواهد آمد که بخشی از این برنامه‌ها شامل قرائت زیارت عاشورا در کنار مزار شهدای گمنام،اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم،برپایی نشست‌های خاطره نویسی در مسجد جامع گازران، گلباران قبور پاک و مطهر شهدا،برگزاری چهارمین یادواره شهداء بخش قره چای، دیدار با خانواده شهدا، رژه موتوری نیروهای مسلح،برقراری ایستگاه صلواتی در سطح شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، افتتاح نمایشگاه فرهنگی و نظامی، ویزیت رایگان بسیجیان، تجلیل از رزمندگان بسیجی ادارات و... است.

تگها: سپاه خنداب, اخبار خنداب, دفاع مقدس, خنداب, اخبار

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *