بازدید: 1072 | تاریخ انتشار : 8 آبان 1392
به گزارش نسیم خنداب به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خنداب: صبح امروز جلسه مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهرهای خنداب و جاورسیان با حضور مهندس فرخی مدیرکل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری وشهرداران تابعه به ریاست سید محسن سجادی فرماندار شهرستان خنداب در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .
 
در این جلسه سجادی با اشاره به توقعات شهروندان در جهت ارتقاء وضعیت مبلمان شهری از اعضای شوراهای اسلامی خواست با ایجاد تعامل وهمفکری شهرداران را کمک نموده تا در انجام این مهم موفق تر عمل نمایند.
 
در ادامه جلسه مهندس فرخی هم اعضای شوراها وشهرداران را به داشتن برنامه جامع توصیه وعنوان نمود: شهرداران باید مبنای کار خود را قانون ونسبت به اجرای طرح تفضیلی وهادی شهر اقدام نمایند.
 
 وی جلب مشارکت سرمایه گزاران بخش خصوصی را در جهت ایجاد منابع درآمدی پایدار را برای شهرداری های کوچک مفید دانست و تاکید نمود ،شهرداری های کوچک با مشارکت یکدیگر می توانند با تهیه طرح های درآمد زا از تسهیلات سازمان شهرداری ها ودهیاری ها استفاده نمایند.
 
در پایان این جلسه از زحمات شهردار سابق خنداب با اهداء لوح سپاس تقدیر به عمل آمد واحکام شهرداران جدید خنداب وجاورسیان به آنها ارائه گردید. .
 

 

 

 

 
 

تگها: در این جلسه سجادی با اشاره به توقعات شهروندان در جهت ارتقاء وضعیت مبلمان شهری از اعضای شوراهای اسلامی خواست با ایجاد تعامل وهمفکری شهرداران را کمک نموده تا در انجام این مهم موفق تر عمل نمایند., برگزاری جلسه مشترک شوراهاو شهرداران خنداب و جاورسیان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *