بازدید: 923 | تاریخ انتشار : 13 آبان 1392
به گزارش خبرنگار نسیم خنداب : مراسم راهپیمایی گرامیداشت 13 آبان ماه حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان راس ساعت 10 صبح از جلوی فرمانداری شهرستان خنداب شروع شد،و جمعیت با شعار مرگ بر آمریکا به سمت خیابان آیت الله غفاری روانه شدند .  
 
 
 
این راهپیمایی با شکوه و عظمت خاصی در شهرستان آغاز شد  و به سمت میدان امام حسین (ع) روانه بود در نیمه راه نیز مردم همچنان به جمعیت راهپیمایان افزوده می شدند  و در میدان امام حسین (ع) گرد هم آمدند و شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند.
 
 
 
حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی امام جمعه موقت شهرستان خنداب ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرا رسیدن ایام محرم وصفر این روز  را روز بزرگی دانست  و گفت : امروز روز دانش آموز است ، روزی که مردم به حمایت رهبر انقلاب بر علیه شاه به خیابان ها آمدند و شاه نتوانست این صحنه را تحمل کند و دانش آموزان زیادی را به خاک و خون کشید 
 
 
 
امام جمعه موقت شهرستان خنداب تصریح کرد ما می دانیم آمریکا شیطان بزرگ است و این شعار مرگ بر آمریکا کهنه شدنی نیست ، اگر رهبر ما 30 سال پیش می گفت آمریکا جاسوس است، الان همه کشور ها فهمیده اند که آمریکا یک جاسوس بزرگ است.
 
وی اظهار داشت امروز ما با این حرکت خودمان را به ملت های دیگر نشان دادیم .
 
در پایان نیز قطعنامه 13 آبان ماه توسط دانش آموزی در راهپیمایی قرائت شد
 
 

 

 
 
 
 
 

تگها: امام جمعه موقت شهرستان خنداب تصریح کرد ما می دانیم آمریکا شیطان بزرگ است و این شعار مرگ بر آمریکا کهنه شدنی نیست, برگزاری باشکوه راه پیمایی سیزدهم آبان ماه در خنداب, استان مرکزی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *