بازدید: 1933 | تاریخ انتشار : 15 آبان 1392
نسیم خنداببه گزارش نسیم خنداب : سرهنگ پاسدار علی ادهم جعفری ، فرمانده ناحیه مقاوت بسیج شهرستان خنداب صبح امروز در نشست خبری با موضوع رزمایش عاشوراییان در جمع خبرنگاران گفت:رزمایش،صبح پنجشنبه 16 آبانماه در قالب 2 گردان بیت المقدس (واکنش سریع)و امام صادق در منطقه عمومی امامزداه نوده برگزار خواهد شد. 
    
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  اظهار داشت: جمعاً 540 نفر از بسیجیان در این رزمایش شرکت خواهند کرد که از مربیان مجرب جهت آموزش و تربیت استفاده خواهد شد. 
 
  
علی ادهم جعفری افزود :90 درصد از شرکت کنندگان، بسیجیان حلقات صالحین هستند و 10 درصد از محصلان دوره دبیرستان می باشند. 
 
  
جعفری هدف از این رزمایش را آشنایی بسیجیان با بحث های آموزشی ،علمی و آمادگی آنان در برابر تهدید ها دانست و تصریح کرد: با وجود مجتمع آب سنگین در منطفه ما بایستی حفاظتبطور کامل و ویژه از این منطقه صورت گیرد 
 
 
 
وی ادامه داد: استقبال بسیجیان در این منطقه بسیار بالا بوده و ناحیه مقاومت بسیج خنداب آمادگی تشکیل 2 گردان دیگر جهت تربیت و آموزش بسیجیان در حوزه شهری را دارا می باشد.
 
 
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اعلام کرد: سال گذشته این رزمایش در قالب 2 دسته واکنش سریع بوده که امسال به 11 دسته افزایش یافته ودر گردان بیت المقدس اجرا خواهد شد.      
 
 

 

 

 

 
 

تگها: علی ادهم جعفری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب؛هدف از این رزمایش را آشنایی بسیجیان با بحث های آموزشی ،علمی و آمادگی آنان در برابر تهدید ها دانست, رزمایش گردان بیت المقدس در خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *