بازدید: 876 | تاریخ انتشار : 17 آبان 1392
به گزارش نسیم خنداب: حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی امام جمعه موقت شهرستان خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام محرم ،فلسفه قیام امام  حسین (ع) را بیان کرد و گفت :یکی از اهداف بلند قیام امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر بود که این امر در جامعه ما بسیار کمرنگ شده است.
 
امام جمعه موقت شهرستان خنداب  اظهار داشت :راهپیمایی باشکوه سیزدهم آبانماه امسال نشان داد که شعار مرگ بر آمریکا کهنه نشده و کهنه نخواهدشد و این صدا تا گوش نخست وزیر اسرائیل نیز رسید .
 
حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی در رابطه با مزاکرات  هسته ای در ژنو  گفت:با شجاعت و اقتدار تمام در مقابل زیاده خواهی آنان ایستادگی کنند و از حق هسته ای ایران دفاع نمایند.
 
وی همچنین چند دلیل این که چرا  آمریکا فقط،با ایران دشمنی می کند را بیان کرد و گفت اولین دلیل این است ، که آنان نمی خواهند ایران در عرصه هسته ای پیشرفت کند و دومین دلیل اینکه، کشور ایران نتواند روی پای خود بایستد و مستقل عمل کند .
 
امام جمعه موقت شهرستان خنداب تاکید کرد ما به مدد و یاری امام زمان(عج)و بسیجیان مخلص به راه خود ادامه خواهیم داد وتا آخرین نفس ایستادگی خواهیم کرد.
 
 
 
 
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *