بازدید: 941 | تاریخ انتشار : 9 دی 1392
به گزارش نسیم خنداب: صبح امروز همایش گرامیداشت حماسه نهم دی ماه 88تحت عنوان همایش بصیرت دینی با حضور سیدمحسن سجادی فرماندار ،برخی از اعضای شورای اداری ،تعدادی از خانواده معظم ایثارگران واقشارمختلف مردم ولایت مدار شهرستان خنداب در محل سالن چندمنظوره شهیدفهمیده خنداب برگزار شد.
 
در این همایش حجت الاسلام مجدزاده امام جمعه خنداب با عرض تسلیت ایام سوگواری رحلت نبی مکرم اسلام وشهادت امام حسن علیه السلام فرمود:نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود ولی فقیه وحضور مردم بصیر وایثارگری شهداست که از کینه وعداوت دشمنان تاکنون محفوظ مانده است.
وی با اشاره به انقلاب های اخیر در برخی از کشورهای اسلامی عنوان کردد اگر در این کشورها مردم ولی فقیه خود را می شناختند شاهد سختی گرفتن نتیجه انقلابشان نبودیم.
 
سردار صدیقی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تقدیر از فرماندار شهرستان وتمامی کسانی که در برگزاری این همایش سهیم بوده اند
 
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت :بصیرت وآگاهی در ایام های خاصی معنی پیدا می کند که روز نهم دی ماه 88یکی از این روزهای بیادماندنی تاریخ انقلاب اسلامی است.
 سردار صدیقی گفت:رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری، ایمان و باورهای اعتقادی مردم ایران و عشق به اهل بیت (ع)، بصیرت ملت ایران و حضور در عرصه‌های مختلف را عوامل زمینه‌ساز حماسه 9 دی و شکست دشمنان در فتنه 88 بود.
وی خاطر نشان کرد: در مراسم 9 دی ماه سال 88، ملت ولایتمدار ایران اسلامی ثابت کردند در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری از آرمان های مقدس امام خمینی(ره) و شهدای عزیز تا پای جان دفاع می کنند  
 سردار صدیقی شهدا را از بصیرترین افرادجامعه اسلامی برشمرد و گفت :شهدا گرچه امام معصوم خود را ندیده و زمان آنها را درک نکرده بودند ولی بااطاعت از امام زمان و ولی امرخویش در طول دوران هشت سال دفاع مقدس با نثار جان خویش ازحریم ولایت وناموس کشور دفاع کردند.
 
وی در ادامه باتبیین چگونگی بوجود آمدن جریان فتنه سال 88 گفت:وقتی برخی از سران از تربیت فرزندان خودغافل می شوند چگونه می شود از آنها توقع خدمت به جامعه اسلامی را داشت. 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *