بازدید: 951 | تاریخ انتشار : 4 بهمن 1392
به گزارش نسیم خنداب: حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده، امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه از اوصاف مومنین و متقین گفت و بیان کرد:متقین اهل صبر ،استقامت،صداقت و راستگویی هستند.
امام جمعه شهر خنداب ارزش انسان را به اندازه ای دانست که ملائکه بر آنان نازل می شوند وادامه داد خداوند به بعضی از بندگان فقط عقل داده که آنان ملائکه و فرشتگان هستند و به بعضی شهوت و هوا و هوس داده که آنان نیز حیونات می باشند که فقط دنبال شهوت و خوراک خود هستند و به بعضی از بندگان مرکبی از  شهوت و عقل داده که آنان انسان ها هستند که اگر این انسان ، که هر دو خصلت را دارد بر مسیر عقل ادامه دهد و آن را طی کند از ملائکه و فرشتگان بالاتر می رود و اگر در مسیر شهوت حرکت کند از حیوان پست تر می شود.
 
مجدی زاده اظهار داشت:انسان هایی هستندکه از حیوان هم پست ترند و آنان مردمانی همچون شارون و صدام هستند که چنیین جنایاتی را در قبال مسلمانان انجام دادند.
وی ادامه داد که امام صادف (ع) خطاب به فرزند جندب می فرماید: فرزند جندب اگر شیعیان ما استقامت می کردند و سعی می نمودند و تمام بندگی را انجام می دادند ملائکه با آنان دست می دهند و ابر ها بر آنان سایه می انداختند.

حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده در رابطه با مذاکرات ژنو 2 اعلام کرد: دراین مذاکره که ابتدا از ایران خواستند که در این جلسه شرکت کند و در ساعات پایانی حرف خود را پس گرفتند نشانه این است که ایران در خاورمیانه نقش بسزایی دارد.

امام جمعه شهر خنداب یاد آور شد آمریکا 3 سال قبل این جنگ خانمان سوز را در منطقه ما ایجاد کرد و براساس محاسبات خودشان این جنگ بایستی حد اکثر در طول  3 ماه تمام شود،اما به لطف خدا و حمایت ایران ،حاکمان همان کشور ها شهادت دادند که سوریه نسبت به اوایل جنگ قدرتمند تر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده تاکید کرد:اگر ایران را دعوت نکردند می دانسند که این جلسه بدون ایران تاثیر چندانی در بهبود وضعیت سوریه نخواهد داشت و ایران می خواهد که نظام سوریه پا برجا بماند و این امر باعث نمی شود که موفق شوند و تا زمانی که ایران از سوریه حمایت میکند بقیه قدرت ها نمی توانند در مقابل سوریه قد علم کنند.

تگها: قدرت سوریه, مذاکرات ژنو2, ژنو2, مذاک, قدرت, ایران, سوریه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *