بازدید: 1102 | تاریخ انتشار : 18 بهمن 1392
به گزارش نسیم خنداب: مهندس مقیمی استاندار مرکزی در جریان سفر به شهرستان خنداب به همراه معاونین،فرماندار شهرستان خنداب و مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب و جمعی لز مسئولین شهرستان با خانواده مهندس شهید سید مجتبی محمدی دیدار و گفتگو کردند.

استاندار مرکزی در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهیدان گفت: همه ما مديون خانواده هاي معزز شهدا هستيم و اميدواريم بتوانيم راه والاي شهيدان را ادامه دهيم.

محمد حسین مقیمی با بیان اینکه رفع مشکلات خانواده شهدا از اولویت‌های کاری مسوولان است دیدار خانواده شهدا و ایثارگران را مایه مباهات و افتخار دانست و بر لزوم ارتباط مستمر مسوولان با خانواده معزز شهدا و ایثارگران تاکید کرد.

وی اضافه کرد: خانواده معظم شهدا ارزشمندترین افراد هستند و حق زیادی برگردن همه ما دارند چرا که به برکت خون مقدس شهداست که امروز این انقلاب و نظام تداوم یافته و ما هرچه داریم از برکت خون شهدای گرانقدر و خانواده معزز آنان است.وی ادامه داد: فداكاري و استقامت خانواده های شهدا به جهت صبر و بردباري و تقديم فرزندان خود در راه دفاع از ارزش هاي انقلاب و اسلام ستودني است و اين عزیزان، الگوهاي جامعه ما هستند.

در این دیداره خانواده شهدا به بیان خاطراتی از فرزند شهید والامقامشان پرداختند.


 

 

 

 

 

 

تگها: شهدا, خانواده های شهدا, شهید مجتبی محمدی, خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *