بازدید: 787 | تاریخ انتشار : 20 بهمن 1392
به گزارش نسیم خنداب:مراسم جشن بزرگ انقلاب با حضور عموم مردم ،مسئولین شهرستان و برخی از دانش آموزان به طور ویژه در سالن چند منظوره شهید فهمیده خنداب برگزار شد.
سید محسن سجادی فرماندار شهرستان خنداب طی سخنرانی در این جشن فرخنده بیان کرد:این مراسم بمناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر پا شده است.
فرماندار شهرستان خنداب گفت:بانوان در عرصه اجتماعی بیشتر به چشم می خورند و به مرحله ای رسیده اند که دوش به دوش مردان پیش می روند.
وی ادامه داد هدف از قیام و تشکیل انقلاب اسلامی وضعیت اقتصادی زمان طاغوت نبود بلکه چیزی فراتر از این بحث ها بود و مسئله دین و دیانت در میان بود، مردم برای وضعیت اقتصادی انقلاب نکردند،هدف ملت ایجاد حکومت دینی و قرآنی بود و به این هدف قیام کردند و جوانان سینه‌هایشان را در این راه سپر کردند و از جان گذشتند.
سجادی یاد آور شد:از برکات این انقلاب، صدور اسلام و انقلاب به دنیا بوده است و تا قرآن و اسلام در دنیا متعالی نشود از اهدافمان دست بردار نخواهیم بود.
فرماندار شهرستان خنداب گفت:آنچه در شعار مردم بود اقتدار اسلامی و حفظ عزت اسلامی و مسلمانی و مقابله با بی دینی بود.
وی همیشه در صحنه بودن مردم را بیان کرد و خاطرنشان کرد :برای تداوم حکومت ها باید مبارزه کرد ،بی عدالتی، دشمن حکومت اسلامی است و برای ایجاد عدالت نیز بایستی مبارزه کرد.

سجادی گفت:دشمن نظام جمهوری اسلامی وقتی دید از راه نظامی نمی تواند وارد شود از راههای دیگر وارد شد، از راه فرهنگی و اقتصاد وارد و کشور ایران را تحریم کرد و ما نیز بایستی با صرفه جویی مناسب با آنان مقابله کنیم،پس یکی از تکالیف ما این است که اگر مبارزه میکنبم در راستای تقویت انقلاب اسلامی باشد.

وی ادامه داد:امام و مردمی که قیام کردند آرمان دینی داشتند و آرمان دینی در زندگی شخصی بوجود می آید، امام عزت مردم ،اتحاد و یکپارچگی را به آنها برگرداند.

 سید محسن سجادی انقلاب سایر کشورها را بیان کرد و گفت: علت بی ثباتی و ناپایداری آنان نبود رهبر و ولایت فقیه در کشورشان است.

وی ادامه داد اگر وجود مقام معظم رهبری در این کشور نبود ایران تا به حال با حواث و آشوبهایی که دشمن در سالهای اخیر ایجاد کرد به نابودی کشانده شده بود.

 

 

 

 

 


 

 

 

تگها: 22 بهمن, جشن انقلاب در خنداب, انقلاب, فرخنده, اخبار خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *