بازدید: 1091 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1392
به گزارش نسیم خنداب، مردم همیشه در صحنه شهرستان خنداب  امروز استوارتر از گذشته و با شور و شعوری حماسی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند .

زنان مسلمان ، مردان انقلابی و جوانان پرشور خندابی در راهپیمایی 22 بهمن با فریادهای الله اکبر و خامنه ای رهبر یک بار دیگر با آرمانهای انقلاب و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

امروز همان مردم انقلاب 57 در شهرستان خنداب برای نشان دادن موضع خود پای در خیابان ها گذاشته و سرما را شرمسار کردند و صدای آزادیخواهی ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند.

در راهپیمایی مردم خنداب صدای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل ، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن، نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم، ملت با بصیرت ذلت نمی پذیرد، و مرگ بر ضد ولایت فقیه فضا را آکنده کرد.

خیابان های خنداب شاهد و گواه سال ها دلیری و حماسه هستند، خیابان های خنداب می دانند که این مردمان دلیر چگونه از جان و مالشان گذشتند تا اسلام را بر سرزمین پهناور ایران ساری و جاری کنند.

یکی از شهروندان خندابی در گفت و گو با نسیم خنداب اظهار داشت: امروز به میدان آمدیم تا نشان دهیم از گزینه های روی میز هیچکس واهمه نداریم و آماده خنثی کردن توطئه ها هستیم.

جوان بسیجی دیگری نیز گفت: جوانان بسیجی همچون پدرانشان که حماسه های بزرگی چون پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت هشت ساله را در پرونده خود دارند در انتظار اشارتی از سوی مولا و مقتدای خود هستند.

تگها: راهپیمایی در خنداب, راهپیمایی, 22 بهمن, خنداب, اراک, شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *