بازدید: 2009 | تاریخ انتشار : 23 بهمن 1392
به گزارش نسیم خنداب :هوشنگ رضایی مدیر کارگاه دنیا صنعت در شهرک صنعتی خنداب گفت:این کارگاه 12 سال پیش راه اندازی شده است و از سال 1380 بصورت دایم فعالیت داشته است.

مدیر کارگاه دنیا صنعت گفت:کار ما دراین کار گاه تعمیر صندوق صدقات های خراب می باشد که موفق شدیم با کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان تهران قرار دادی مبتنی بر این که کلیه صندوق صدقات های خراب  کشور به این کارگاه انتقال داده و تعمیر شوند منعقد نماییم.

وی گفت از کلیه استانهای کشور صندوق های خراب به این شهر انتقال داده می شوند و در عوض به تعداد صندوق دریافتی به آنها صندوق جدید ارایه می نماییم.

رضایی در ادامه گفت از سازمان کمیته امداد امام خمینی(ره) کمال تشکر و قدردانی را داریم چرا که تنها سازمانی است که پس از راه اندازی این کار گاه تا به امروز از ما حمایت کرده است.

لازم به ذکر است که در شهرک صنعتی شهر خنداب دو کارگاه در حال فعالیت می باشند و بقیه کارگاهها تعطیل هستند.

رضایی علت تعطیل شدن کارگاههای شهرک صنعتی خنداب را حمایت نکردن دولت از تولید کننده دانست و گفت مشکل دیگر ما ندادن تسهیلات به این کارگاهها است.

وی ادامه داد: این شهرستان بهترین مکان برای سرمایه گذاری است اما چون  از تولید کننده حمایت نمی شود و در قبال آن تسهیلاتی به آنان پرداخت نمی شود به همین علت سرمایه گذار حاضر به راه اندازی کارگاههای تولیدی در این شهرستان نیست.

هوشنگ رضایی خاطرنشان کرد: در این شهرک گارگاههایی همچون تولیدی کود شیمیایی،تولیدی پلاستیک،دمپایی و کارخانه بلوک سازی بود که تعطیل شده اند.
 

 

 

 

 

 


 

تگها: صندوق صدقات, تعمیر صندوق صدقات در خنداب, خنداب, صندوق, صدقه, شهرستان خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *