بازدید: 1129 | تاریخ انتشار : 7 اسفند 1392
به گزارش نسیم خنداب:صبح امروز جلسه ستاد راهیان نور شهرستان خنداب در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرهنگ علی ادهم جعفری،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب ضمن بیان رشادت های شهیدان و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس گفت:نسل جوان ما باید از طریق دیدار با سرزمین نور، با فرهنگ ایثار و شهادت آشنایی پیدا کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب تصریح کرد:رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ایثارگری ها و دلاوری های وصف ناپذیری را از خود به یادگار گذاشتند که لازم است نسل آینده ساز این کشور از نزدیک این موضوع را حس و درک کنند که رزمندگان در چه شرایطی به دفاع از میهن و اسلام و مقاومت در برابر متجاوزان پرداخته اند.جعفری با بیان اینکه اقتدار جمهوری اسلامی در جهان همواره مدیون رشادت‌ها و جانبازی‌های شهدا و ایثارگران است، اضافه کرد: وظیفه کنونی همه مردم و به ویژه نسل جوان این است که با قدرت و جدیت در راه پاسداشت خون شهدا و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.

وی ادامه داد:دراین بحبوحه تهاجم فرهنگی باید تلاش کنیم به جوانان راه درست و مستقیمی را نشان دهیم که شهدای گرانقدر و گران سنگ ما از آن عبور کرده اند و تنها از طریق گام نهادن در این راه است که نسل آینده کشور از راه درست منحرف نمی شود.

در این جلسه نیز مقرر شد در مورخ بیست و دوم و 27 اسفند ماه سال جاری تعداد 210نفر از برادران وخواهران در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس اعزام شوند.

تگها: خنداب, اخبار خنداب, اعزام راهیان نور, سرزمین نور

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *