بازدید: 1168 | تاریخ انتشار : 11 اسفند 1392
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب: هر ساله شهرداری خنداب در اسفند ماه به استقبال بهار می رود، در این راستا و با هدف رفع کمبودها در زمینه درخت و پرچین در معابر اصلی شهر خنداب عملیات پرچین کاری انجام می گردد .

خوشبختانه شهردار خنداب اهتمام خاصی به ایجاد فضای سبز در شهر دارند و برنامه های ارزنده ای برای سبز نمودن فضای سبز شهر طراحی نموده است.

یادگاری ،شهردار خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب از کاشت بیش از580 اصله نهال در سطح شهر خنداب خبر داد و افزود: در فاز اول درختکاری یا نهضت سبز بیش از 580 اصله نهال چنار در معابر اصلی شهر کاشته می شود و امیدوارم موجب رضایتمندی شهروندان گرامی واقع شود.

شهردار خنداب در ادامه در خصوص استقبال از بهار افزود: اقداماتی همچون کاشت گل های فصلی، رنگ آمیزی مبلمان و جداول پارکی ،ترمیم آبخوری ها ، رفع نواقص سیستم روشنایی و فراهم کردن لوازم بازی کودکان در پارک ها انجام خواهد پذیرفت.

یادگاری ادامه داد :در کشور نیز باید علاوه بر کاشت درختان نسبت به حفظ و نگهداری آنها تلاش ویژه‌ای شود و در مدیریت منابع آب نیز با توجه به کمبود بارش‌های فصل زمستان در این منطقه توجه‌ای بیشتری صورت گیرد.


 

 

 

پایگاه خبری نسیم خنداب آماده دریافت هرگونه خبر و سوژه از شهرستان خنداب می باشد،لطفا در ارسال اخبار شماره تماس خود را نوشته تا نسبت به تکمیل خبر در ارتباط باشیم.
ارسال خبرها به:                                     ....................... nasimekhondab@gmail.com
.......................

تگها: شهرداری خنداب, شهردار خنداب, درختکاری, کاشت درخت در معابر خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *