بازدید: 696 | تاریخ انتشار : 16 اسفند 1392
به گزارش نسیم خنداب:حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده ،امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن تبریک سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب (س) از رشادت ها و فداکاری های آن حضرت بیان کرد و گفت:زنان و دختران جامعه اسلامی رشادت و بردباری حضرت زینب کبری(س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
 وی ادامه داد:حضرت زینب(س)اسوه صبر و تکمیل کننده نهضت عاشورای حسینی و رسوا کننده حکومت یزد و یزیدیان است.

مجدی زاده در ادامه با بیان اینکه مسئولان با توجه به اقتصاد مقاومتی سفارش شده از جانب رهبری مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کنند، افزود: باید حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم خصوصا در آستانه سال جدید و توجه به این مهم را در اولویت برنامه‌های خویش قرار دهند.

امام جمعه شهر خنداب نیز مسئله افتخار به جوانان نسل جدید را بیان کرد و گفت:شان جوانان نسل امروز بیشتر از شان جوانان اول انقلاب است،چرا که امروزه جوانان با تهاجم فرهنگی دست و پنچه نرم می کنند و با وجود تاثیرات مخرب ماهواره و فضای مجازی همچنان پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و مسلما چنین ایمانی ارزش بیشتری خواهد داشت.

وی همچنین به دغدغه‌ها و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب به مسئله فرهنگ اشاره و بیان کرد: مسئولان فرهنگی کشور با سرلوحه قرار دادن فرامین رهبری و توجه به فرهنگ ناب اسلامی مانع از رخنه دشمن به بدنه فرهنگی اسلامی کشورمان شویم.

به گفته وی، دشمن امروز فرهنگ اسلامی کشورمان را نشانه گرفته است و جوانان را در رأس پیکان قرار داده تا با ترویج فرهنگ غرب و غیر اسلامی جوانان را از فرهنگ ناب اسلامی دور کنند و جوانان با ایمان به اسلام دست تعدی‌گران را از ایران اسلامی دور خواهند کرد.تگها: شان جوانان, جوان, انقلاب, خنداب, مجدی زاده, نماز جمعه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *