بازدید: 1347 | تاریخ انتشار : 11 فروردین 1393
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب:شهید غلامرضا محمدی در تاریخ 1346 در روستای گازران چشم به جهان گشود.
ایشان دوران ابتدایی را در همان روستا به اتمام رساند بعد از دوران مدرسه به علت نبودن مدرسه راهنمایی در روستا در مزرعه پدرش مشغول کار شد.
در سن 17 سالگی ازدواج نمود و دارای یک فرزند به نام محمد گردید که فقط یک بار موفق به دیدن فرزندش شد و مدت زندگی مشترک ایشان 2 سال بود.
وی با خانواده بسیار مهربان بود، به گفته همسرش در مدت زمان مشترک هیچگاه اتفاق نیفتاد که با تندی صحبت کند.

 در حدود یک سال پس از ازدواج به جبهه اعزام شد و پس از گذراندن دوران آموزش عمومی و دوره تخصصی تکاوری به عنوان تکاور در لشگر 88 تیپ 2 تکاور زاهدان در سال 1365 مشغول خدمت شد.

در دوران جنگ همیشه در مناطق عملیاتی بود حدود 9 ماه که از خدمتش گذشته بود در تاریخ 66/06/25 در منطقه عملیاتی سومار در شب عملیات شرکت داشت که پس از عملیات مفقودالاثر می شود.
بعد از چند روز توسط نامه از فرماندهی لشکر 88 زاهدان خبر مفقودالجسد بودن وی را به خانواده اش میرسانند،و به این گونه معلوم می شود که وی جام شهادت را نوشیده است.
در آخر در وصف خصایص اخلاقی ایشان همین بس که تمام کسانی که او را می شناختند می دانند که چقدر شجاع و فداکار و در عین حال دارای قلبی آکنده از مهربانی و گذشت بود،در جمع بسیار ساکت و آرام بود و اگر سوالی می شد جواب کوتاهی می داد آن هم در کمال ادب و کم رویی و شرم و حیایی که همگان حرف آن را می زنند.

تگها: شهید غلامرضا محمدی, شهدای گازران, گازران, نسیم خنداب, شهید محمدی, اخبار گازران

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *