بازدید: 882 | تاریخ انتشار : 11 فروردین 1393
به گزارش نسیم خنداب: مهندس حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب ضمن تبریک آغاز سال 1393 که از سوی مقام معظم رهبری مزین است به نام قتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی "وعرض تسلیت ایام فاطمیه وسالروز شهادت ام ابیهاحضرت فاطمه الزهرا(س)به مناسبت فرارسیدن یوم ا.. دوازدهم فروردین پیامی به شرح ذیل صادر نمود:

12 فروردین ماه تداعی روزسرنوشت سازی است كه با عزم تاريخی مردم اين سرزمين حماسه ای سياسی رقم خورد وعزت، اقتدار و سربلندي ايران اسلامي را جاودانه ساخت.
آری ؛ دوازدهم فروردين سال 58 نقطه پايان فصل تقابل سكولاريزم غرب زده و مردم با ديانتي بود که با رهبری خمینی کبیر (ره) و با مجاهدت و ايثارخون جوانان غیرتمندایران اسلامی به یوم الله دیگری تبدیل شد.
در اين روز الهي، امت شهيد پرور ایران اسلامی ضمن نفي استيلای استبداد و استكبارجهانی، به استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي قاطعانه راي" آري"دادند. راي مردم به نظام مقدس جمهوري اسلامي در واقع طنين سرود زيباي تبعيت از ولايت و امامت جامعه اسلامي بود كه در قامت بنيانگزار كبير انقلاب اسلامي امام راحل(ره) تجلي داشت و امروز نيز با نام مقام عظماي ولايت حضرت آيت ا...العظمي امام خامنه ای (مد ظله عالی)  ادامه دارد تا با همت بلند ولایت فقیه وملت سرفرازمان بیرق این حکومت الهی به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج)سپرده شود.
لذا به همین مناسبت مردم فهیم شهرستان خنداب نیز همگام با ملت بزرگ ایران اسلامی در آغاز سال 1393ضمن تجدید پیمان با آرمان ‏هاى امام راحل  معمار کبیر انقلاب اسلامى وهزاران شهید به خون خفته خود، بار دیگر بر حفظ این ارزش‏ ها پاى ‏فشرده و روز "جمهورى اسلامى" را به عنوان یکى از ماندنى ‏ترین روزهاى تاریخى این سرزمین گرامى می دارند.

وی ادامه داد:انقلاب نیز به رهبریت آیت الله العظمی خامنه ای ادامه پیدا کرده و امیدواریم بیرق این انقلاب به دست ایشان به صاحب اصلی حضرت ولی عصر (عج) رسانده شود.

تگها: پیام تبریک, فرماندار خنداب, مهندس غیاثی, غیاثی, فرمانداری خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *