بازدید: 559 | تاریخ انتشار : 11 فروردین 1393
حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی امام جمعه موقت شهر خنداب در گفتگویی که با خبرنگار نسیم خنداب داشت تاکید کرد:12 فروردین در تاریخ انقلاب اسلامی روز تاریخی و مهمی است که سرنوشت آینده کشور و مردم عزیز ما را رقم زد.
امام جمعه موقت شهر خنداب ادامه داد:این روز در همه اذهان باقی می ماند و یک روز ماندنی و ماندگار در نظام جمهوری اسلامی است.
صفاهانی اظهار داشت:بعد از این که انقلاب اسلامی ما به پیروزی رسید اشخاص و افراد متفاوتی می خواستند که به نفع خود استفاده کنند،این که الگوی ما باید کشور های غربی باشد یا شرقی،هرکس برای این کشور یک حرفی داشت و دوست داشتند این انقلاب را به نفع خود بهره برداری کنند،ولی رهبر کبیر انقلاب که معمار بزرگ این انقلاب بود و نقشه راه این انقلاب توسط امام راحل(ره) بود جلو آمدند و فرمودند که نظام جمهوری اسلامی ما نه به شرق متصل هست نه به غرب بلکه جمهوری اسلامی است.
امام جمعه موقت شهر خنداب یاد آور شد:برای این که نظام ما روز اول هم براساس همکاری،وحدت و یکپارچگی مردم شکل گرفته بود قرار شد آینده این کشور به رای گذاشته شود مردم خودشان انتخاب کنند که آینده کشورشان چگونه باشد.
حجت الاسلام صفاهانی ابراز داشت:در 12 فروردین 58 برگه هایی آماده شد که این انقلاب را قبول دارند یا نه که به لطف الهی و رهبری امام راحل،مردم ما به پای صندوق های رای آمدند و 98/2 درصد به جمهوری اسلامی رای "آری"دادند و پذیرفتند که نظام اسلامی باشد و قبول کردند که اسلام بر این کشور حاکم باشد و قبول کردند ولایت فقیه براین کشور حاکم باشد،این یک ارمغان بسیار بالا و با اهمیت بود.
وی نیز گفت:شعاری که مردم خواهان بودند گویای این بود که ما استقلال و آزادی می خواهیم استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی که مقام معظم رهبری می فرماید حفظ نظام از اوجب واجبات است.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *