بازدید: 1218 | تاریخ انتشار : 19 فروردین 1393
به گزارش نسیم خنداب:دو شهید بزرگوار در تاریخ 91/03/27 در تپه ای واقع در ابتدای شهر خنداب تشیع و به خاک سپرده شدند.
این دو شهید گلگون‌کفن در سنین 17 و 19 سالگی در عملیات «والفجر 8» و در منطقه عملیاتی «فاو» به شهادت رسیده‌اند.
متاسفانه این دومین خبری است که  بی مهری مسئولین مربوطه نسبت به شهداء گمنام خنداب را در این پایگاه خبری اعلام می نماییم،تا مسئولین زیربط اقدامی برای ساخت مقبره ای برای این دو شهید بزرگوار انجام دهند تا زائران نیز با اطمینان خاطر برای زیارت شهدا به این مکان مقدس تشریف بیاورند.
 اطراف مکانی که شهدای گمنام در آن آرامیده اند از خاک دستی استفاده شده و در بارندگی های اخیر نشست کرده و شکل بدی به خود گرفته است که از مسئولین خواهشمندیم تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند.
مسئولان استانی و کشوری نیز این واقعیت را میدانند و حتی برخی از آنان به زیارت شهدا در خنداب آمده اند ولی اعتبار خاصی در این خصوص برای ساماندهی این مکان در نظر نگرفته اند.
دیده شده است که برخی از زائران با خودرو تا نزدیکی قبور مطهر پیش می روند،که این امر بنوعی بی احترامی به مقام والای این دو شهید بزرگوار خواهد شد، که پیشنهاد می گردد ابتدای ورودی را پله گذاری نمایند تا ورود خودرو به این مکان امکان پذیر نباشد.
 21 ماهی می شود که این دو شهید والامقام در خنداب آرامیده اند ولی کسی فکری به حالشان نکرده تا حدالمقدور یک مقبره کوچک برای آنان بسازد و مادران شهدای گمنام را بدین سبب شاد کنند ،این دو شهید عزیز دوباره به همان گمنامی قبل برگشته اند.

 

 

 

تگها: شهدای گمنام, خنداب, بی مهری نسبت به شهدای گمنام خنداب, اخبار خنداب, شهداء, گمنام, مزار شهداء گمنام خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *