بازدید: 640 | تاریخ انتشار : 29 فروردین 1393
به گزارش نسیم خنداب:حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده خطیب نماز جمعه شهر خنداب اظهار داشت:کسانی که به یاد خدا هستند بصیرت پیدا می کنند، متوجه می شوند و حمد خدا را به جای می آورند و سراغ شیطان نمی روند.
وی ادامه داد شیاطین به سراغ اهل تقوا میروند،ومتقین با ذکر و یاد خدا آنان را دور می کنند،قصد شیاطین این است که مردم را در گمراهی و سرکشی از دستورات پروردگار ببینند و با غیر اهل تقوا نیز چنین کاری انجام می دهند و آنان را در گناه فرو میبرند وکوتاهی هم نمی کنند.
خطیب نماز جمعه شهر خنداب تصریح کرد:بزرگ مردانی هستند که کسب و کار آنها باعث نمی شود که از یاد و ذکر خدا غافل شوند و پروردگار در قرآن فرموده "وذکرونی اذکرکم"مرا یاد کنید و به سوی من توجه نمایید تا شما را یاری کنم و به سویتان توجه نمایم.

وی تاکید کرد:همانطور که بدن ما نیاز به غذا دارد ،روح و حقیقت انسان نیز احتیاج به غذای معنوی دارد و آن هم یاد وذکر خداوند است و روح و جان حقیقت انسان را تغذیه می کند.
حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده گفت:حضرت علی (ع) نیز می فرماید "انسان هرقدر درجه ایمانش بالاتر رود نیازمند ذکر و یاد خداست "و ذکر و یاد خدا شروع هر فرد باتقوا است و قرائت قرآن و صلوات بر محمّد و آل محمّد مصادیقی از ذکر خداوند هستند.

حجت الاسلام مجدی زاده ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت دخت نبی اکرم (ص) و بیان عظمت و بزرگواری بانوی بزرگ اسلام اظهار داشت:خداوند در حدیث کساء خطاب به ملائکه آسمان فرمود:من خلق نکردم هستی را با همه چیز که در آن است مگر در محبّت این پنچ نفس مقدّس که در زیر کساء هستند، و خداوند در معرفی این بزرگواران به ملائکه فرمود:"در زیر کساء فاطمه،پدر فاطمه،همسر فاطمه و فرزندان فاطمه هستند" که این بزرگی و عظمت این بانو را نزد پروردگار نشان می دهد.
خطیب نماز جمعه شهر خنداب روز ارتش را تبریک عرض کرد و گفت:در هنگام وقوع انقلاب ارتش به مردم پیوست و به عنوان بازوی توانمند نظام در جهت اهداف جمهوری اسلامی قرار گرفت و امام راحل نیز 29 فروردین را روز ارتش جمهوری اسلامی قرار داد.
وی در ادامه گفت؛مقام معظم رهبری نیز می فرماید:امروزه ارتش ما مجموعه ارتش متدینی است و با گذشته بسیار فرق کرده و با این وجود بایدبه سمت خلوص و دینداری حرکت نمایند.


کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *