بازدید: 1641 | تاریخ انتشار : 30 فروردین 1393
به گزارش نسیم خنداب:عصر امروز مراسم جشن ولادت دخت نبی اکرم (ص)حضرت زهرا (س)در سالن شهید فهمیده شهر خنداب برگزار گردید.

سرهنگ علی ادهم جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن به عظمت و بزرگواری ایشان پرداخت و بیان کرد ترویج الگوی برتر در بحث حجاب که همان حضرت زهرا(س) هستند و بیان فضایل اخلاقی آن بزرگوار چه در نقش همسری و چه در نقش مادری از جمله اهداف اجرای برنامه‌های مختلف است.

حجت السلام والمسلمین عظیمی استاد حوزه علمیه در استان قم گفت : حضرت فاطمه زهرا(س) افتخاری بزرگ برای شیعه، عالم اسلام و جهانیان هستند.
وی بیان کرد: سراسر زندگانی بانوی دو عالم صدیقه طاهره (س)، مملو از مکارم اخلاق و رفتارهای نمونه و انسانی است و درک شخصیت وجودی ایشان در طول تاریخ فراتر از اندیشه بشری بوده است.
وی در ادامه افزود:یک زن مسلمان در پرتو تعالیم قرآن و اهل بیت علیهم السلام همواره زیّ سادگی و ساده زیستی را نصب العین خود قرار داده، و تمام همت خود را برای تربیت فرزندان صالح و حرکت به سوی کمال قرار می دهد.
حجت السلام عظیمی اظهار داشت:مانع رشد و ترقی معنوی و کمال انسانی است. زنی که فقط به دنبال تشریفات، دنیاگرایی و زندگی شاهانه و اشرافی و لباسهای آن چنانی باشد، نمی تواند به اهداف والای زندگی پاک معنوی دست یابد و فرزندانی شایسته تربیت کند، به همین جهت، حضرت زهرا (س) با اینکه دختر بزرگ رهبر جهان اسلام بود و می توانست از موقعیت خود بهره برداری مادّی بکند، امّا چنین نکرد.

در این جشن‌ برنامه‌هایی همچون سخنرانی و مولودخوانی، برپایی ایستگاه صلواتی اجرا شد.

تگها: جشن, ولادت حضرت زهرا(س), ولادت, روز مادر, خنداب, اخبار, سالن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *