بازدید: 760 | تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1393
به گزارش خبرنگار نسیم خنداب:با حضور برخی از مسئولین شهر خنداب،مدیر آموزش و پرورش و پدران شهدای فرهنگی محفل شبی با شهدای فرهنگی در مرکز تربیت معلم شهرستان خنداب برگزار گردید.

فتحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خنداب ضمن تبریک روز معلم و شهادت امام علی النقی علیه السلام را تسلیت عرض نمود.
حجت الاسلام والمسلمین مجدی زده کرمانی امام جمعه شهر خنداب نیز ضمن تبریک هفته معلم شهادت حضرت امام هادی (ع)را تسلیت عرض نمود و جایگاه شهدا را بالا دانست وادامه داد در آیه 154 سوره بقره خدا می فرماید: نگوید کسانی که در این راه کشته شده اند مرده اند بلکه آنان زنده اند.
امام جمعه شهر خنداب اظهار داشت:آنچه در آسمان و زمین است تصدیق زات اقدس الهی را می گویند،همانطور که در سوره اسراء آمده است هیچ چیزی در این عالم نیست مگر این که تسبیج زات اقدس الهی را می گویند اما ما انسانها آنرا درک نمی کنیم .
حجت الاسلام مجدی زاده مقام والای شهید را بیان نمود و در ادامه افزود: پدران شهید حضور فرزندان خود را در این مراسمات حس می کنند، شهدا زنده اند و ما باید سعی کنیم از آنها الگو برداریم.
امام جمعه شهر خنداب گفت:امام هادی (ع )می فرمایند:دنیا بازاری است که عده ای در این بازار سود می برند و بقیه زیان می بینند،و کسانی سود می برند که که اهل نماز و زکات هستند
وی تصریح کرد:شما جوانان سعی کنید که از بازار دنیا در جهت کسب اعمال صالح و قرار گرفتن در راه و مسیر درست استفاده نمایید تا در پاکی قرار گیرید و در جهت علمی و معنوی رشد داشته باشید.

 

 

 

 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *