بازدید: 1276 | تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1393

به گزارش نسیم خنداب:روز جمعه در نماز عبادی سیاسی جمعه توسط امام جمعه شهر اعلام شد روز دوشنبه مورخ 93/02/15 شهرستان خنداب میزبان دو شهید بزرگوار گمنام خواهند بود و بعد از تشیع و برگزاری مراسم شبی با شهدا در یکی ار مساجد شهر جاورسیان در مجتمع آب سنگین خنداب به خاک سپرده خواهند شد.

سردار سرتیپ پاسدار «سیدمحمد باقرزاده» در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری دیارآفتاب گفت : روزهای آتی مردم استان مرکزی میزبان دو شهید گمنام دفاع مقدس می شوند.

وی با اعلام این خبر گفت: به منظور تداوم تلاش‌ها و در تأیید فعالیت‌های راکتور آب سنگین خنداب اراک و همچنین به جهت تقویت روح حماسی دانشمندان، کارکنان و کارگران سایت آب سنگین خنداب، در آینده  نزدیک تعداد 2 شهید گمنام در این سایت به خاک سپرده خواهند شد.


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین با اعلام این مطلب گفت: در اویل هفته آینده جلسه هماهنگی برنامه برای این دو شهید در استان مرکزی برگزار می شود.

وی بیان کرد: با ورود پیکر شهدای گمنام به استان در مدت 5 روز با اجرای برنامه‌های مختلف مذهبی و فرهنگی از شهدای گرانقدر  استقبال  می شود.

قرار است پیکر مطهر دو تن از مدافعان واقعی کشور و حافظان اصلی دست آوردهای انقلاب، در سایت هسته ای خنداب به خاک سپرده شوند و مردم استان مرکزی آماده استقبال از این دو شهید گمنام هستند.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *