بازدید: 1658 | تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1393

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب ،این دو شهید گمنام از روز گذشته با استقبال مردم وارد شهرستان خنداب شدند.

پیکرهای این دو شهید والامقام پس از عبور از روستاهای ده شیرخان، دهسد، جاورسیان و گازران، با استقبال با شکوه مردم و خانواده شهدا و مسئولان شهرستان خنداب وارد شهرخنداب شد.
پیکرهای این شهیدان پس از ورود به شهر خنداب از بقعه حضرت محمد مسعود(ع) روبروی مسجد صاحب الزمان این شهرستان تا میدان شهدای گمنام (شهرداری) تشییع و با حضور خانواده شهدا و ایثارگران و مسئولان این شهرستان به خاک سپرده شد.
پیکرهای مطهر این دو شهید گمنام 18 و 20 ساله که در دوران دفاع مقدس در عملیات های خیبر و والفجر هشت در منطقه جزیره مجنون و فاو به شهادت رسید، با تلاش کمیته جست و جو مفقودین و شهدای گمنام ستاد کل نیروهای مسلح کشف و به شهرستان خنداب منتقل شد.

 براساس این گزارش، برگزاری مراسم شبی با شهدا در مسجد امام حسین(ع) خنداب و همچنین برگزاری مراسم استقبال از شهدا از برنامه‌هایی بود که همزمان با حضور این دو شهید بزرگوار در خنداب برگزار شده است.

 صبح امروز نیز مراسم بزرگداشت و میثاق با شهدا با حضور این دو شهید در شهر خنداب برگزار شد و در ادامه، پیکر مطهر شهدای گمنام ظهر امروز با انتقال به مجتمع آب سنگین در یادمان در نظر گرفته شده به خاک سپرده شدند.

 


 

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *