بازدید: 1083 | تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1393
به گزارش نسيم خنداب مردم از بي توجهي مسئولين نسبت به شهداي گمنام در خنداب گله مند هستند یکی از اهالی خنداب در مصاحبه با نسیم خنداب گفت:شهداي گمنامي كه در سال ۹۱ به خنداب آمدند گمنام تر شدند.

وی گفت بارها با مسئولين و فرماندارن قبلي شهرستان صحبت كرديم قرار بود تا شهدا در اين شهر دفن شوند و گنبد بارگاه و يادبودي براي اين بزرگواران آماده كنند تا خانواده شهدا بسيجيان و مردم بروند از معنويت اين دو شهيد بزرگوار استفاده كنند.
وی اظهار داشت:متاسفانه مسئولين قولي كه براي ساخت يادبود شهداي گمنام دادند تا به حال عملي نشده است و در حال حاضر مكان شهداي گمنام ،مكان مناسبي براي زيارت خانواده هاي معظم شهدا بسيجيان و مردم نيست و جايي براي خواندن دعا و نماز ندارد.
وي افزود:مسئولين بايستي همت كنند تا مقبره اي براي شهداي گمنام در خنداب بسازيم،شهدا از زماني كه به خنداب آمدند گمنام تر شدند و شايد به شهرستان ديگر مي رفتند اين وضعيت پيش نمي آمد.
این خادم شهدا تصريح كرد:بدين جهت كه متولي اين امر بنياد شهيد است ولي در قبال شهداي گمنام اقدامي انجام نداده و نماينده اي كه در شهرستان است كاري انجام نداده و پيگير نيست.
وی افزود: اگر بنياد شهيد شهرستان درخواست كند ،خيرين بسياري در خنداب هستند كه مي توانند مقبره و يادبودي براي اين عزيزان بسازند.
  این فرد ساکن خنداب ادامه داد:در زمان قاسمي فرماندار دوره هاي قبل قرار شد تا ۱۰۰ ميليون تومان بودجه گرفته شود و صرف ساخت مقبره براي شهداي گمنام گردد.

 وي در ادامه افزود:۳ درصد بودجه شهرستان فرهنگي است كه با كنترل و مديريت آن مي توانيم اين امر را محقق سازيم.در شهرستان خنداب ۴۰ اداره فعاليت مي كند،اگر اين عزيزان همت كنند مقبرهء ويژه اي ساخته خواهد شد.
  این خادم شهدا در ادامه گفت :شهدا مايه بركت اين شهرستان هستند نبايستي اين گونه با آنها رفتار كنيم،بايد عزت و اقتدار را به اين منطقه و شهرستان برگردانيم و از معنويت شهدا استفاده كنيم،مردم در برابر انقلاب وظيفه خود را خوب انجام مي دهند  مسئولين بايد همت كنند،شهدا براي مقابله با تهاجم فرهنگي جان خود را فدا كردند و قطعه قطعه شدند از اين ها بايستي درس بگيريم.

تگها: با شهدا اين گونه رفتار نكنيم, جفا, در حق شهداي گمنام, در خنداب, جفا, حق, شهدای گمنام, حنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *