بازدید: 848 | تاریخ انتشار : 11 خرداد 1393
به گزارش نسیم خنداب،فرمانده سپاه ناحیه خنداب به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: پاسداران با غیرت سیاسی و دینی از کشور دفاع می‌کنند.

سرگرد پاسدار حسین روح افزا فرمانده سپاه ناحیه خنداب در مصاحبه با خبرنگار سپاه روح الله به  مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت:یکی از ویژگی‌های امام حسین(ع) غیرت دینی بود، غیرتی که در معنای عام یعنی دفاع محکم و مثبت از جان و مال و دین و استقلال است.

فرمانده سپاه ناحیه خنداب  گفت: فلسفه وجودی تمامی پاسداران انقلاب اسلامی داشتن غیرت حسینی برای دفاع از استقلال کشور است.

وی افزود :الحمدالله اين انقلاب تاثير گذار به رهبري امام خميني(ره) سربازاني داشته که اثر گذاري خود را در جامعه کنوني هم به نحو شايسته داشته است.

وی گفت :پاسداران چنان که در دل مردم براي آرمانها يشان جا باز کرده بودند که مردم فرزندان خود را در اختيار آنها در غالب گردانهاي بسيج گذاشته تا از اهداف نظام و انقلاب در مقاطع مختلف دفاع کنند.

روح افزا اضافه کرد:همانگونه که مقام معظم رهبري فرموده اند: ما هميشه در حال مبارزه هستيم و در اين مبارزه دشمن آنجايي که احساس خطر مي کند تبليغاتش را روي همان موضوع معطوف مي کند و پروژه اي براي آن تعريف مي کنند.

فرمانده سپاه ناحیه خنداب گفت: بدون شک پیروی از ولایت فقیه و اجرایی کردن فرمایش های رهبری یکی از اولویت های نیروهای سپاه می باشد و آن ها گوش به فرمان مقام معظم رهبری در هر شرایطی آماده دفاع از تمامیت ارضی کشور در مقابل هرگونه تهدید و تجاوز دشمنان هستند


منبع:سپاه روح الله

تگها: سپاه خنداب, روز پاسدار, پاسدار, سپاه, فرمانده سپاه, اخبار, خبر

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *