بازدید: 760 | تاریخ انتشار : 12 خرداد 1393
حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی امام جمعه موقت شهر خنداب بمناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز گفتگویی با خبرنگار نسیم خنداب داشت که از فداکاری و از خودگذشتگی علمدار کربلا گفت و اظهار داشت:به خاطر از خود گذشتگی حضرت ابوالفضل(ع)این روز را روز جانبار نامیده اند که ما هم این روز خجسته را گرامی میداریم و محضر نورانی بزرگ جانباز انقلاب، مقام معظم رهبری تبریک عرض می کنیم.
امام جمعه موقت شهر خنداب افزود:در جنگ تحمیلی یم عده ای توفیق شهادت پیدا نمودند و شهید شدند و برخی نیز توفیق این را داشتند و انصافا زحمات زیادی کشیدند و جانباز شدند و ما باید مسیر این عزیزان را ادامه دهیم چرا که این مردان بزرگ حق بزرگی بر گردن ما دارند،درست است توفیق شهادت نداشتند ولی به بیانی آنها شهید زنده اند.
وی ادامه داد:جانبازان ما را به یاد استقامت،ایستادگی ،جبهه و شهادت می اندازند،به همین خاطر امروز ما با 3 جانباز در شهر جاورسیان دیدار داشتیم و انصافا ما به آن حال و هوایی که داشتند غبطه می خوردیم.
حجت الاسلام والمسلمین صفاهانی افزود:و وقتی تعریف از استقامت و ایستادگی می شد آنها مقتدرانه می گفتند:خدا نکند که جنگ شود ولی اگر اتفاق بیفتد باز هم خواهیم رفت.
وی یادآور شد:جانبازان سلامتی و هستی اشان را برای انقلاب و ولایت و خدا دادند و انشالله ما باید کاری کنیم که خود امام زمان از ما راضی باشند، چرا که  قطعا راه جانبازان راه حضرت ابوالفضل است.
امام جمعه موقت شهر خنداب در ادامه افزود:ابوالفضل(ع)تا آخر استقامت کرد و ایستاد و دو دستش را در جنگ داد،که خداوند تعالی در آخرت به ایشان به جای دستانش دو بال پرواز به او خواهد داد،این جانبازان هم ایستادگی می کنند زیرا که الگوی آنها حضرت عباس(ع) است.
وی تاکید کرد:جانبازی یعنی از هستی و جان گذشتن و برای خدا،انقلاب و ولایت کار کردن است،جانبازان با جانهای خود بازی می کردند و برای خدا کار می کردند.

تگها: جانبازان, جانباز, شهید, شهدای, امام جمعه, شهر خنداب, خبر, اخبار

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *