بازدید: 791 | تاریخ انتشار : 29 تیر 1393
به گزارش نسیم خنداب به نقل از فارس حجت‌الاسلام والمسلمین سید مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: توسعه، بهسازی و تجهیز بقاع متبرکه و امامزاده‌ها از مهم‌ترین اولویت‌های کاری این اداره به شمار می‌رود، چرا که مردم در طول سال و به ویژه ایام خاص در بقاع متبرکه حضور یافته و از این اماکن مذهبی استفاده می‌کنند، به همین دلیل باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که امکانات مناسب برای زائران فراهم شود.

وی در ادامه از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه آیینه کاری گنبد آمنه خاتون روستای استوه خبر داد و تصریح کرد: این پروژه هم اکنون از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار است و پیش‌بینی می‌شود ظرف سه ماه آینده به پایان برسد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خنداب گفت: پروژه دیوار چینی بارگاه امامزاده سید اسماعیل  روستای آقداش نیز در دست اقدام است که به زودی به پایان خواهد رسید.

ابراهیمی با بیان اینکه این اداره در سال جاری پروژه‌های عمرانی متعددی را در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: احداث سرویس بهداشتی بقاع امامزاده ابوالحسن و آمنه خاتون روستای دیزآباد، لوله‌گذاری سیستم گرمایشی بارگاه امامزاده مسعود، آسفالت جاده بارگاه امامزاده بوالحسن و آمنه خاتون از دیگر پروژه‌های عمرانی در دست اقدام است.

وی اظهار داشت: اعتبارات عمرانی این اداره در سال جاری 121 میلیون و 100 هزار تومان است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خنداب در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع شاخص شهرستان با اولویت بارگاه امامزاده مسعود خبر داد و گفت: در شب‌های قدر مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم، سخنرانی و عزاداری در سطح بقاع این شهرستان برگزار شد.

ابراهیمی برگزاری نشست معنوی با موضوع عفاف و حجاب، برگزاری کلاس درس اخلاق اعتقادی، مسابقه پیامکی را از برنامه‌های این اداره در ماه رمضان عنوان کرد.

تگها: پروژه ، اوقاف ، وقف ، خنداب ، اداره اوقاف شهرستان خنداب ، اجرای پروژه ، اماکن متبرکه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *