بازدید: 704 | تاریخ انتشار : 31 تیر 1393
حجت الاسلام صفاهانی امام جمعه موقت خنداب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی نسیم خنداب اظهار داشت:یکی از تدبیر های امام راحل این بود که یک روز را تعیین کند تا همه مردم و مسلمین بر علیه دشمنان اسلام و بر علیه اسرائیل فریاد بزنند و با این فریاد ،محبت و وحدت و یک دلی خودشان را نسبت به اسلام و انزجار  و نفرت خودشان را از دشمنان اسلام و اسرائیل نشان دهند.
امام جمعه موقت خنداب افزود : تدبیر امام این بود که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس ،روز حمایت مسلمانان از قدس و فلسطین عزیز نامگذاری کردند که در سراسر دنیا  همه مسلمانان در این جمعه ماه مبارک رمضان فریادهای خود را بر سر اسرائیل بکشند.
وی اظهار داشت:قرار دادن این روز نشان از آینده نگری امام داشت و از آگاهی و بصیرت ایشان نسبت به مسائل دنیای اسلام بود که این امر چقدر مهم است و اهمیت دارد.
رئیس حوزه علمیه شهر خنداب گفت:روز بزرگی که روز قدس نامیده می شود یادگار امام است،و ما که علاقه به امام و دین و ولایت و اسلام داریم انشالله در این روز با همه مسلمانان به خیابان ها خواهیم آمد و فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا سر خواهیم داد.
وی افزود:راهپیمایی امسال نسبت به سالهای قبل بسیار حساس تر است و در این روزها شاهد جسارت های اسرائیلی ها نسبت به مسلمانان غزه  و فلسطین هستیم و  میبینیم که چگونه در کمال بی رحمی و ناجوان مردانه و قباحت این مسلمانان روزه دار را می کشند در صورتی که آنها وسایل دفاع از خود ندارند و این گونه اسرائیلی ها، بچه و فرزندان آنها را می کشند.
امام جمعه موقت خنداب تصریح کرد:وظیفه دینی و شرعی و ملی و انقلابی ما ایجاد می کند تا انشالله امسال راهپیمایی قدس ما با سالهای قبل فرق داشته باشد  و مردم عزیز بایستی باشکوه تر و با عظمت تر  به خیابانها بریزند و فریاد های نفرت انگیز خودشان را نسبت به اسرائبل و آمریکا و دیگر دشمنان نشان دهند.

تگها: روز قدس ، راهپیمایی ، حمایت از مسلمین ، خنداب ، امام جمعه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *