بازدید: 670 | تاریخ انتشار : 3 مرداد 1393
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی نسیم خنداب، حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار داشت:بحمدالله مومنان در ماه مبارک رمضان با قرآن انس داشته اند ،"در آیه مزمل تاکید شده است تا می توانید قرآن بخوانید" و به یک صفحه ای که در مساجد می خوانید اکتفا نکنید و شما عزیزان انسی را که در این ماه با قرآن داشته اید در ماههای دیگر هم داشته باشید.
امام جمعه شهر خنداب افزود:خداوند می فرماید:خداوند می داند که تو ای پیغمبر کمتر از 2 ثلث شب را یا نصف آن را یا ثلثی از شب را به عبادت خدا قیام می کنی.
حجت الاسلام مجدی زاده ادامه داد:پیامبر گرامی در شب های مبارک ماه رمضان 8 ساعت در عبادت خداوند مشغول بودند.
وی در ادامه خطبه ها اظهار داشت:به خداوند قرض الحسنه بدهید،خدایی که همه چیز به انسان ها داده و نعمت های فراوان مادی در اختیار او قرار داده است ، از بندگان مقداری را طلب می کند و می گوید به پروردگار خودتان قرض الحسنه بدهید و جمع آوری این کمک های مردمی نشانه همین امر می باشد و این کمک هایی که در امروز جمع آوری می شود برا ی کمک رسانی به مردم  مطلوم غزه می باشد.
خطیب با فضیلت نماز جمعه شهر خنداب خاطرنشان کرد:خداوند می فرماید هر چه از کار خیر بر خودتان مقدم دارید، در نزد خداوند آنها را می یابید هم به نفع شماست و هم اجرش در نزد پروردگار زیاد است.
وی تاکید کرد:استغفار کنید به پروردگار ،کاری که در شب هاب قدر انجام دادیم و سعی کنیم که این استغفار در طول سال همواره منش و رفتار ما باشد ،بخصوص در غیر ماه مبارک رمضان که شیاطین در غل و زنجیر نیستند  انسان در آن روزها ممکن است بیشتر دچار گناه و معصیت شود و لازم است که در پناه خداوند استغفار کند.
حجت الاسلام والمسلمین مجدی زاده گفت:اگر خداوند ماه رمضان را برای اصول تقوا قرار داده است ،و این امر موجب می شود که ما از تهمت و دروغ و بسیاری از کارها و صفات رذیله صرف نظر کنیم و این صفات را از خود دور نگاه داریم ،به درجاتی خواهیم رسید که در مرتبه اولیاء خدا قرار خواهیم گرفت.
تنها علاج اسرائیل نابودی اش است
امام جمعه شهر خنداب افزود:متقین فقط در ماه مبارک رمضان نیست که تقوا دارند بلکه  تمام عمر سعی می کنند تقوای الهی را رعایت کنند و اهل و صبر و استقامت ، صداقت و راستی ، طاعت و انفاق و استغفار باشند و این ها هستند که خداوند در حیات دنیا به آنها بشارت می دهد و همواره در جهان آخرت به آنها لطف دارد و این رستگاری عظیم است.
وی اهمیت نماز جمعه را بیان نمود و گفت :این نماز الگویی است صادق و حرکتی است ریشه دار و می کوشد تا مسئولین نظام اسلامی را در انجام عملی که بر عهده آنان است یاری نماید و در صورت عامیانه اشکالات آنها را گوشتزد کند.
امام جمعه خنداب در ادامه افزود:نماز جمعه نمازی است برای جامعه دینی و می توان به صراحت گفت نماز جمعه حامل مسائل دین و جامعه اسلامی است.
تنها علاج اسرائیل نابودی اش است
وی ضمن محکوم کردن رژیم غاصب صهیونیستی اظهار داشت:روز قدس همان بود که امام راحل فرمود:اسرائیل باید از بین برود،همانگونه که امام راحل فرمودند و مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند این است که تنها علاج جنایات خارج از تسلط رژیم گرگ صفت صهیونیستی این است که از بین رود و نابود گردد.
حجت الاسلام مجدی زاده در ادامه افزود:مقاومت قاطع و مسلحانه فلسطینی ها و گسترش عدل به معنای واقعی تنها راه حل مقابله با این رژیم غاصب صهیونیستی است و به فرموده مقام معظم رهبری  اگر موشک های غزه نبود اسرائیل کوتاه نمی آمد چرا که تنها سلاح فلسطینی ها سنگ است.
خطیب نماز جمعه خنداب تاکید کرد:فکر نکنید شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بی فایده است ،خیر، آنها قطعا اثر گذار هستند همانطور که قبلا مرگ بر شاه و مرگ بر صدام گفتیم و اثرات آن را دیدیم ،تاثیر این شعار ها را هم خواهیم دید.
تنها علاج اسرائیل نابودی اش است
حجت الاسلام مجدی زاده تاکید کرد:مرگ بر منافقین تا جایی اثر گذاشته  که آنها را به فلاکت کشانده است و انشاالله مرگ بر اسرائیل هم اثر می کند چرا که با دهن روزه دعا می کنیم مستجاب خواهد شد.
وی ضمن تشکر مردم شهرستان خنداب در روز جهانی قدس و برپایی راهپیمایی باشکوه اظهار داشت:روز قدس سمبل فلسطین و مرگ بر اسرائیل است و ما دعا می کنیم و از خداوند متعال می خواهیم رژیم صهیونیستی نابود گردد.

تگها: رژیم صهیونیستی ، نابودی اسرائیل ، غزه ، راهپیمایی ، روز قدس ، نماز جمعه ، امام جمعه شهر خنداب ، خطبه های نماز جمعه خنداب ، مجدی زاده کرمانی ، فلسطین ، کودکان غزه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *