بازدید: 552 | تاریخ انتشار : 4 مرداد 1393
علی زمانی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار اجتماعی نسیم خنداب گفت:پیش بینی می شود امسال 25 میلیون تومان زکات فطریه در شهرستان خنداب جمع آوری شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خنداب با توجه به در پیش بودن روز عید سعید فطر گفت :ما همه مراکز نیکوکاری و مجموعه های خیریه خود را در محلات فعال خواهیم نمود تا با اداره ائمه جماعات و هیئت امنای محلات جمع آوری فطریه و کفاره ها انجام شود که این کار از نخستین ساعات عید سعید فطر انجام می شود.


زمانی ادامه داد: سال گذشته مبلغ 18 میلیون تومان در قالب زکات فطریه و کفارات توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در کمک به نیازمندان زیر پوشش این نهاد جمع آوری شد.


وی بیان داشت: امسال نیز بیش از 40 پایگاه کمیته امداد در معیادگاه های نماز عید، معابر و همه مساجد شهر و روستا برای جمع آوری زکات فطریه و کفارات مستقر  خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد:در کل شهرستان بیش از 70 صندوق فعال خواهند شد که 12صندوق ویژه در شهرهای خنداب و جاورسیان مستقر خواهیم نمود که از این تعداد 6 صندوق برای خواهران و 6 صندوق آن برای برادران خواهد بود.

علی زمانی افزود:در همین راستا 10 واحد سیار با مشارکت ادارات شهرستان خنداب فعال خواهند بود و کل منطقه را پوشش خواهند داد.


معاون توسعه و مشارکتهای مردمی خنداب خاطرنشان کرد:در روز جهانی قدس مبلغ 6 میلیون و پنجاه هزار ریال در قالب کمکهای مردمی در این شهرستان جمع آوری گردید که به حساب واریز شد تا به دست مردم مظلوم غزه برسد.تگها: زکات فطریه ، جمع آوری زکات فطریه در خنداب ، فطریه ،زکات ، روزه ، ماه مبار رمضان ، عید فطر ، جشن رمضان ، صندوق های جمع آوری فطریه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *